Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

 

Підсумки ІІ Всеукраїнського онлайн-конкурсу
 з правового просвітництва
 «Конституція для всіх: і великих, і малих» (2023 р.)

Напередодні Дня Конституції України відбулася прес-конференція на тему: «Підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих». Учасники: Володимир Кравчук – суддя Верховного Суду, автор Всеукраїнського правоосвітнього руху «Конституція для всіх»; Алла Гордієнко - генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей; Ірина Шаганян - координатор Всеукраїнського правоосвітнього руху «Конституція для всіх»; Тетяна Репеде - голова правління Благодійного фонду «Здорове дитинство без меж», модератор; Тетяна Єрмак - директор НВК 157 (м. Київ).


Під час етеру Суддя Верховного Суду назвав переможців, у числі яких є юні кіровоградці, відеоролики яких можна переглянути за наведеними посиланнями.
У номінації «Вибір журі»
Гран-прі
КУ «Петрівська бібліотека для дітей» https://www.youtube.com/watch?v=zIINLAd4xLA

Спеціальна відзнака журі у номінації «Театральна постановка»
центральна міська бібліотека для дітей МЦБС м. Кропивницького
https://www.youtube.com/watch?v=6vDkIDESjh4

Нагорода переможцям – книга «Конституція для всіх: і великих, і малих» з автографом автора. Вітаємо!
Загалом від Кіровоградщини було представлено на конкурс 36 відеороликів. До озвучення віршованих статей Конституції, опублікованих у книзі, долучилися 215 дітей. Допомагали дітям взяти участь у конкурсі 36 сільських, селищних, міських бібліотек, у їх числі – 14 спеціалізованих бібліотек для дітей.
У ході прес-конференції організатори відзначили Кіровоградську область, де найбільше спеціалізованих бібліотек для дітей взяли участь у конкурсі. Також, Кіровоградська область названа у числі регіонів з найактивнішою кількістю учасників – 33 відео.
Дякуємо дітям, бібліотечним фахівцям за участь у конкурсі, креативний підхід у представленні віршованих статей Конституції!
Загалом, на розгляд журі Всеукраїнського конкуру представлено 365 відеороликів із усіх регіонів України. Конкурс об’єднав майже 3000 учасників-дітей. До конкурсу долучилося 245 спеціалізованих бібліотек України для дітей з усіх регіонів, а число дітей-читачів, які стали героями правових відеороликів зросло, порівняно з 2022 роком, майже втричі.
«ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» завдяки переформатуванню та удосконаленню умов участі став значно популярнішим та всеохопним», – зазначили організатори.
Переглянути прес-конференцію «Підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» можна на YouTube-каналі Укрінформу за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Aj1Sq7-3nK8&t=113s
 Прочитати про переможців конкурсу, подивитися відеоролики учасників можна на сторінці у фейсбук Конституція для всіх: і великих, і малих та YouTube-каналі.