Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Національний проект «Україна читає дітям»

    ОДБ ім. Т. Г. Шевченка, як координатор Національного проекту «Україна читає дітям» на обласному рівні, запрошує всіх долучитися до участі у Проекті, який передбачає проведення зустрічей користувачів дітей з відомими особистостями регіону та відповідного висвітлення у засобах масової інформації.
    Національний проект «Україна читає дітям», ініціатором якого виступили Національна бібліотека України для дітей, газета «Комсомольская правда в Украине», за підтримки Міністерства культури і туризму України, стартував 22 квітня 2010 року. Головна ідея проекту полягає в тому, що відомі публічні люди (співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти, представники всіх гілок влади) читатимуть вголос книги дітям у бібліотеках, школах, дитячих дошкільних закладах тощо, а також ділитимуться спогадами і враженнями про першу прочитану книгу, про улюблених героїв, які вплинули на їх життєвий та професійний вибір.
    Метою проекту є відродження традиції читання, заохочення дітей і підлітків до систематичного користування друкованою книгою як джерелом знань.
   

*****************

Проект в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка

Заходи проекту в бібліотеках для дітей області

 

 

 

    Національний проект «Україна читає дітям» на Кіровоградщині: дайджест. / Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара ; уклад. Н.І.Расторгуєва. – Кіровоград, 2012. – 44  с.

    Бібліотеки Кіровоградщини взяли активну участь у реалізації Національного проекту «Україна читає дітям». Протягом 2011 року публічні люди області активно розповідали і читали підростаючому поколінню кращі твори української і світової літератури. До участі у реалізації Проекту долучилися не лише бібліотеки для дітей, а й для дорослих.
    У дайджесті розповідається про цікаві заходи, які відбулися в дитячих, окремих міських і сільських бібліотеках області, а також їх вплив на залучення нових користувачів до бібліотек, розширення репертуару  літературних творів, що ввійшли до кола читання дітей. Також приведено узагальнюючий матеріал про результати та ефективність проведеної бібліотеками області роботи в рамках Національного проекту «Україна читає дітям». Видання містить світлини, які гармонійно доповнюють текст.
    Матеріал дайджесту буде цікавим фахівцям бібліотечної справи, а також підростаючому поколінню для ознайомлення з читацькими захопленнями дорослих у дитинстві та впливом книги на їх життєвий та професійний вибір.