Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси До Дня Українського козацтва "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привида" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

 

Підсумки Міжнародного конкурсу дитячої листівки
«Дітям світу – сонце й мир!».

    Оголошено переможцівМіжнародного конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!». Ця подія відбулася 20 листопада у Всесвітній день дитини у Національній бібліотеці України для дітей (м. Київ). Почесним журі у складі мистецтвознавців та художників було розглянуто більше 3000 дитячих робіт, отриманих із України, Литви, Естонії та Чехії. У третьому підсумковому турі Кіровоградщину представляли малюнки 14 юних авторів. За листівку «Я оберігатиму твоє сонце» наша землячка Софія Бірка (смт Устинівка) посіла ІІІ місце у віковій категорії 9-11 класи.Окрім того, Журі конкурсу у номінації «Креативне мислення», у віковій категорії 5-8 класи відзначило роботу «Нашу Україну розвеселимо!» Дар'ї Целуйко (м. Олександрія). Вітаємо переможців і зичимо нових творчих успіхів!

    Роботи юних художників з Кіровоградщини представлені в альманасі творчих робіт «Дітям світу – сонце й мир!», підготовленого НБУ для дітей за підсумками Міжнародного конкурсу дитячої листівки. Це малюнки Бірки Софії (смт Устинівка), Кривошеї Софії (м. Гайворон), Калько Вікторії (м. Кропивницький), Вівдич Софії (смт Вільшанка), Новікової Марії (с. Солгутове), Целуйко Дар’ї (м. Олександрія). Загалом до видання увійшло 100 кращих робіт учасників конкурсу з України, Литви, Естонії та Чехії.

    Віримо, що мрії усіх дітей про мир здійсняться!

    Переглянути альманах можна за посиланням: https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/756#page/1/mode/2up

******************************

Підсумки обласного туру
Міжнародного конкурсу дитячої листівки
«Дітям світу – сонце й мир!»

Положення про Міжнародний конкурс дитячої листівки
«Дітям світу - сонце й мир!»
до Всесвітнього дня дитини