Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

Новини

 


«Моя батьківщина там, де моя бібліотека» Еразм Роттердамський - мислитель.

*****************

  

Ти думаєш, що в хокей можна грати тільки взимку? Помиляєшся!
В Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Г. Шевченка грають навіть влітку!
А з тренером гуртка з настільного хокею "Магія спорту" Володимир Куделя ти станеш справжнім хокеїстом.
Тож приєднуйся до нашої команди!
Кожної п'ятниці об 11.00.
Чекаємо!

*****************

  

  

Дощ не став на заваді книгомандрівникам - вихованцям театру-студії "Маска" КОДЮЦ!
Суперові, найновіші книжки, настільні ігри, арт-майстерки та кінопоказ подарували нашим відвідувачам купу позитивних емоцій!
Завітайте до дитячої бібліотеки та проведіть свій день весело та корисно!

*****************

  

Сьогодні студенти курсів Code Club Кропивницький познайомилися з основними видами загроз в мережі Інтернет, навчилися захищати себе і свій комп'ютер від небажаного впливу. Ознайомились з поняттям "авторське право" та з правилами використання матеріалів знайдених в Інтернеті.

*****************

  

  

Тема сьогоднішнього заняття літньої школи "Діти у медіапросторі" - це «Фейкова інформація в соціальних медіа». В наш час кожна дитина має володіти навичками грамотного пошуку інформації, аналізу джерел, уміти критично відбирати й оцінювати її, перевіряти факти, а головне завдання бібліотекаря – не тільки дати дітям максимально повну, а й ретельно перевірену інформацію, а й навчити їх самих критично відноситись до інформації.

*****************

  

  

Чому пальчики посварилися і як вони дійшли згоди!? На ці питання знають відповідь найменші читачі з СДНЗ#46 «Краплинка», яких ми познайомили з повчальною казкою письменниці Зірки Мензатюк. І, звісно, жодна наша зустріч з малечею не проходить без творчих експериментів)

*****************

  

Справжні дівчата обирають єдиноріжок , а єдиноріжки - дівчаток.

*****************

  

Читання та розваги у бібліотеці на Шевченка!
Щоп'ятниці об 11.00 спільно з Кіровоградською федерацією з настільного хокею у відділі дитячого та сімейного читання заняття гуртка "Магія спорту"!
Завітайте!

*****************

  

Зранку наші юні відвідувачі встигли вже і почитати, і погратися в комп'ютерні ігри.

*****************

  

  

  

Усмішки наших #маленьких_героїв - безцінні.O? Сьогодні в гуманітраному центрі "Територія успіху", разом з Патрульна поліція Кіровоградської області - дарували гостям міста сонячний настрій

*****************

  

  

  

Почитати улюблену книжку? Помалювати? Поспілкуватись з чарівним єдинорігом чи поліцейським? Власноруч виготовити світлячка чи котика? Позмагатися в настільний хокей чи нанести патріотичний малюнок на обличчя? Сьогодні кожен знайшов заняття собі до вподоби.

*****************

   

   

   

 

Сьогодні наша бібліотека взяла участь в обласній творчій акції ''Миру, радості, добра рідній Україні'', присвяченій Міжнародному дню захисту дітей. З 11 до 15 години в Дендропарку працювала бібліотечна локація. Дітей знайомили з новенькими книжками з виставки ''Читай-літо'', провели безліч творчих майстер-класів, до вподоби малечі стали розваги з ростовими ляльками. Словом, вийшло дуже гарне свято миру, радості і добра. Саме цього якнайшвидше бажаємо усім українцям і дякуємо організаторам проведення акції.