Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

       

Новини

 

  

  

     Годину тому закінчився просвітницький тренінг «Безпечний дитячий світ», який об’єднав відповідальних батьків, бібліотекарів, педагогів та офіцерів патрульної поліції м.Кропивницький.
     Чи можна вберегтись від травм та загибелі на дорозі?
     Чи можуть лише знання врятувати найменших дітей?
     Як виховати свідомого пішохода, організувати безпечне середовище для громади та які існують інноваційні підходи  для вирішення проблеми - ось основні питання які досліджували учасники.
     Скористайтеся шансом, поки ваші діти маленькі, розказуйте про безпеку дорожнього руху та самі демонструйте правильний приклад!
     Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві  Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області.

 

*****************

  

  

     Ми продовжуємо знайомити школярів з правилами безпеки на дорозі. І сьогодні ми завітали до третьокласників  НВО №6, які з задоволенням зробили флікери, щоб захистити себе на дорозі в темний час доби.
     Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку “Хмарочос” та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

      Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі  - це і є , насамперед , безпека життя. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна  кожна дитина. Сьогодні ми пригадали правила дорожнього руху. Сподіваємося, завдяки нашим заняттям ми зменшимо травматизм на дорогах.

*****************

  

  

      Дивовижні Book - мандрівки тривають!
      Жага літературних подорожей продовжує манити малюків та їхніх батьків до дитячої бібліотеки!
      5 вересня, вихованці та батьки НВО № 25 відвідали засідання Book & Art студії «Книгодрузяки».
      Малюки познайомилися з літературними новинками, відвідали сімейний ігровий майданчик відділу дитячого та сімейного читання та здійснили захоплюючу Book - мандрівку бібліотекою.
      Завітайте до бібліотеки наступної неділі, щоб ознайомитися з чудовими дитячими книжками!

*****************

  

  

      Перший урок "Зростаємо українцями!" відвідали вихованці ЗОШ #4.Виховуємо майбутніх патріотів та прищеплюємо любов до рідної землі, гордість за свою націю!

*****************

  

  

      1 вересня- День знань. Саме час відправитись у круїз в країну Знань. І сьогодні з нашими гостями, ми подорожували Україною, граючи у вікторину "Україна надзвичайна".

*****************

  

      29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Сьогодні знайомимо читачів з героями, які віддали своє життя за нашу свободу, на їх честь названі вулиці  нашого міста. Давайте разом згадаємо і вшануємо їх пам’ять!

*****************

  

      А чи добре ви знаєте історію нашої держави? Ми перевірили наших читачів . Посилання ми залишаємо тут. Отже, перевірте і себе!
      "Україна надзвичайна"

*****************

  
  
  
  
  
  

      Усім привіт! Сьогодні до нас завітали діти дитячого садка, щоб послухати цікаву історію та разом з головними героями книги Юлії Смаль «Лесеві історії» Лесиком, Оленкою та Марком дізнатися як заховати туман у склянці!

*****************

     Голуб – це не лише птах, але своєрідний символ миру. За легендою, після великого Потопу він приніс звістку про те, що вода відступила. Разом із гілочкою, він приніс надію і віру у світле майбутнє.
     Майстер-клас навчить вас, як просто і легко «поселити» у себе вдома гарного і вірного птаха, що буде вам і іграшкою, і елементом декору. Або ви можете просто подарувати його друзям і рідним, у якості привітальної листівки.

*****************

     А ми вже розпочинаємо підготовку до Дня Незалежності 💙💛. Створюємо святковий настрій разом з майстернею флікерів. Цього разу, виготовляємо квітковий орнамент нашої області. Що вийшло дивіться у відео.
     Захід відбувся в рамках проєкту «Амбасадори безпеки» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

  

      19 серпня наша Бджілка🐝 відвідала свято меду🍯 «KROPhoney fest – 2021» і пригостила всіх охочих книжечками📚, «намазаними медом»!

*****************

  
  
  
  
  
  
  
     

      Для наших улюблених малюків, напередодні свята, ми підготували цікавий майстер-клас "Щаслива моя Україна"💙💛, де кожен учасник став щасливим власником підківки-підвіски. І, звісно, не забули почитати, поспілкуватись та погортати книжечки про найкращу країну для українців😉.

*****************

Марта Гулей
"Одного дня вона розкаже"??
Повість про старшокласників, їх непорозуміння з батьками, недоліки зовнішності, кохання, дружбу, прагнення до самостійності і свободи тобто все те, що супроводжує цей бентежний період. ??
Оксенія Бурлака
"Поцілунок був не останній"??
Історія про підлітків, яким добре так, як є.
"Розірваний кадр" ???
Про життя та цінності шістнадцятирічна школярів.
Надія Біла
"Крута компанія" ????
Повість про кохання та все зв'язане з ним.
Саша Грищенко
"Винятки із правил" ??
Історії про любов, про те якою вона може бути, про те, що не завжди наші бажання співпадають із реальністю і можливостями.

*****************

     17 серпня Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка в рамках міжнародного проєкту «Польська полиця» отримала понад 30 книжок для дітей та підлітків сучасних польських письменників в перекладі на українську мову.
     Міжнародний проєкт «Польська полиця» реалізується завдяки фінансуванню Міністерства культури, національної спадщини та спорту Республіки Польща, а також за підтримки Посольства Республіки Польща у Києві, Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні та Фонду «Допомога полякам на Сході».

*****************

  

  

     Привіт, Книгодрузяки! Бібліотечний коворкінг «Майстерня казкових світів» продовжує свою роботу. Готуємо для вас сюрприз! Незабаром у нас з’являться, дві нові тихі книжечки. Не баріться, завітайте до відділу дитячого та сімейного читання і разом з фахівцями бібліотеки створіть свою казку! Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

*****************

     Знаєте, як заховати туман у склянці? А як перетворити яйце на гу­мовий м’ячик? Ні, для цього не обов"язково закінчувати Хогвартс!. Достатньо кілька інгредієнтів, які можна знайти на кухні, знати пра­вила безпеки, а ще бути допитливими, як Лесик та його сестричка Оленка та братик Марко — герої цих історій. Тож, слухайте історію та шукайте відповіді разом з дітьми, проводячи захоплюючі експерименти та довідуючись чимало цікавого про навколишній світ.

*****************

  

  

      Усім привіт! Сьогодні до нас завітали діти дитячого садка, щоб послухати цікаву історію та разом з головними героями книги Юлії Смаль «Лесеві історії» Лесиком, Оленкою та Марком дізнатися як заховати туман у склянці!

*****************

  

      Програма літніх читань «Літо на 12 балів» триває!
Користувачі відділу підліткового читання активно знайомляться з новинками сучасної літератури, діляться враженнями про прочитане та радять один одному цікаві книжки.

*****************

  

  

      Продовжуємо бібліопрогулянки з читачами на майданчику біля бібліотеки!
      Вивчаємо основи безпечної поведінки на вулиці, знайомимо дітей з правилами дорожнього руху і поведінкою пішоходів на вулицях міста. Взаємодіємо з Патрульна поліція Кіровоградської області ! Дякуємо за чудову ігрову програму!
      Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

*****************

      Пропонуємо вам познайомитися з книгою Оксани Демченко «Брехливе мишеня» з серії «Моя казкотерапія», яка допоможе дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість.
      Переглядайте відео, пишіть коментарі і звичано ж, приходьте до бібліотеки за книгою.
      Всім гарного дня!

*****************

     Боягузи в народі завжди є об’єктом насмішок, а в книгах вони нечасто є героями. Про них складено багато гуморесок, жартів та анекдотів. От якби світ населяли тільки боягузи, то, можливо, він був би не таким жорстоким.
     А як можна побороти страх? Відповідь на це запитання ми можемо дістати, читаючи повість Лесі Ворониної «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9». Отже, пропонуємо вам поринути у світ карколомних пригод звичайного хлопчика Климка, який, подолавши випробування, переміг свій страх і став сміливим.
      Переглядайте відео, пишіть коментарі і звичано ж, приходьте до бібліотеки за книгою.
      Всім гарного дня!

*****************

  

  

  

  

   Світ потребує справжніх супергероїв, які переможуть пластик і врятують нашу планету!
   Як піклуватися про нашу планету та щодня боротися зі шкідливим пластиком дізналися малюки СДНЗ №46 під час презентації книжки Мартіна Дорі «Діти проти пластика». А чи готові ви відмовитися від пластику у побуті?

*****************

   Пластик заполонив все навколо нас, особливо океан. Через це страждають його мешканці і ми, люди. Хочеш врятувати океан? Хочеш стати супергероєм? Тоді тобі потрібна ця книга, яка допоможе в цій боротьбі з пластиком.

*****************

 

   Зустрічайте нову, захопливу і трішки страхітливу книгу Барбари Кантіні – «Мортіна і Таємниче озеро». Цього разу Мортіна разом з її тітонькою запрошена на Віллу Дурничку. На відпочинку з ними відбуваються смішні та дивовижні речі.
   Хочете дізнатися, чим закінчиться ця кумедна і зовсім неказкова історія? Тоді шукайте Мортіну на поличках відділу дитячого та сімейного читання!

*****************

  

  

         БУДЬТЕ ПОМІТНИМИ!
   Бібліотекарі у партнерстві з Патрульною поліцією Кіровоградської області прийняли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура"). Популяризували та створювали разом з учасниками таборівки дуже прості речі, які рятують найдорожче - життя!
   Більше флікерів-більше світла!
   Захід відбувсяв рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області

*****************

   Існує чимало думок про позитивний та негативний вплив соціальних мереж, проте немає сумнівів у тому, що всього за кілька десятиліть завдяки цьому явищу комунікація та інші сфери людського життя зазнали вражаючих змін. Тому в 2010 році за ініціативою однієї з медіа-компаній США з’явилося особливе свято — Всесвітній день соціальних мереж, який відтоді щороку відзначають 30 червня.

*****************

   Пам’ятайте – у темному одязі маленького пішохода просто не видно водієві, а значить, є небезпека травмування або ж наїзду. Щоб цього не трапилося – наша майстерня флікерів йде на допомогу маленьким пішоходам та їх батькам.
   Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку “Хмарочос” та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

  

  

   Сьогодні відбулася міні презентація проєкту "Майстерня казкових світів". З новоствореними тактильними книгами "Арчі" та "Дино" ми завітали до СДНЗ №46 «Краплинка». Познайомили малечу з героями книг, допомогли динозаврикам пройти лабіринти, відправилися з песиком на берег моря сортувати сміття. І це не все, адже кожна сторінка книг є інтерактивною, розвиваючою, м’якою, гладенькою. А деякі елементи можуть навіть видавати звуки: дзвеніти, шелестіти, торохкотіти. Ці книги стануть доступним засобом для розвитку читання, чудовою та цікавою підготовкою до школи і пізнання навколишнього світу.
   Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні в рамках проєкту Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

*****************

  

  

   І хоч за вікном дощ а в нас весело, Адже сьогодні в рамках програми літніх читань"Літо на 12 балів" підіймали собі настрій веселими смайликами - орігамі.

*****************

       Не знаєш чим зайнятися влітку? Не знаєш що почитати? Любиш експериментувати? Тоді, ця історія для тебе!
   Дракон Метелик наземний дракон, тому літати не може. Але дуже хоче. І тут починаються цікаві експерименти... Чи вийде у нього полетіти? Дізнайся прослухавши казку Алессандро Сісті «Дракон, який хотів літати».

*****************

  

  

   Сьогодні маленькі груффалятка вчилися створювати власну книжечку. Для цього потрібно лише, кольоровий папір, наклейки, олівці, і звісно, книжечка - така як "Груффало" Джулії Дональдсон. Це кумедна казка про вигадливу і спритну мишку, яка рятувалася від лісових хижаків і раптом зустрілася з Груффало!
   Цікаво Тоді мерщій на #БібліоCamp2021

*****************

  

  

   Ділимося з вами, як пройшов вчорашній #БібліоCamp #день10. А присвячений він був екології, тож говорили про збереження природи та закріпили знання грою "Еко-Мемо" сміття сортували - пам’ять тренували.

*****************

  

  

   Дракончик Пихчик дуже полюбляв смачненько поїсти. Тож одного ранку він напік цілу купу круасанів із джемом з червоної цибульки, наколотив таріль пластівців із молоком, цукатами та родзинками, а ще налив величезний кухоль свіжого молока... Учасники #БібліоCamp2021 #день7 вже знають чим закінчилася ця гастрономічна драконяча історія від Алессандра Сісті та Дейва Мак-Гілмара.
   А тобі цікаво, що з цього  вийшло?! Тоді чекаємо на #БібліоCamp2021

*****************

  

   Катерина Єгорушкіна  про своє дитинство, мрії про майбутню професію, екоказки та ідеї щодо нових книжечок  та як їй вдається бути «на одній хвилі» з ілюстраторами, видавцями та читачами))). Продовжуємо Zoom – зустрічі з відомими письменниками!

*****************

  

  

   Дитяча бібліотека – це місце дивовижних ідей! Сьогодні наші читайлики познайомилися з книгою талановитої художниці Світлани Рудікової «Незвичайні історії про звичайних хлопчиків та дівчаток» та  створили свої картинки візерунчастих слоників, застосовуючи різні техніки малювання. Завітайте до дитячої бібліотеки та оберіть прикольну книжечку.

*****************

  

  

  

   На сьогоднішньому  #БібліоCamp2021 #день3 говорили про екологію та про те, що кожен з нас може зробити планету чистішою та кращою. Так, песик Арчі з екоказки Катерини Єгорушкіної "запросив" дітлахів у захопливі пригоди на берег моря, де разом вчилися відповідально ставитись до довкілля.

*****************

  

  

   Ось таку котячу тусовку  зібрав сьогодні у бібліотеці @кіт Інжир та @lena pavlova. 
   Неймовірно харизматичний котик поділився з малечею своїм секретом успіху: "Читай, роби зарядку,  і те, що любиш". Розповів, якими книжечками захоплюється, а це "Гаррі Поттер" та  "Кобзар" (дитяче видання").
   А ще читачі ділилися, які книжечки вони зараз читають. Серед них: "Атлас міст", "Аліса в країні див", Українські народні казки", ну і, звісно, книжечки про котиків лідирували.
   А у нашому фотозвіті знайдете, ще низку муркотячих порад.
   Безпекова просвітницька кампанія "Будьте котиками - носіть флікери" відбувається в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві  @Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та @Патрульна Поліція Кіровограда.

*****************

   "Бібліотека - моє місце сили" - сказав у своєму інтерв’ю @кіт Інжир. А ви погоджуєтеся з цим?

*****************

   Знайомтеся – наш новий #амбасадор_безпеки !!! Пухнастий, няшний розумник  - Кіт Інжир. Тепер він допомагатиме нам навчати маленьких читачів правилам дорожнього руху!.
    А вже завтра, 3 червня о 10 годині, завітайте до Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Г.Шевченка на зустріч з Оленою Павловою та котом Інжиром!
    #Кіт_Інжир – на варті цікавих занять та безпеки малюків!

*****************

  

  

  

   У Міжнародний день захисту дітей, відбулася презентація бібліотечного Інтернет-проєкту «#Читаймо!». В презентації проєкту взяла участь директор департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації Ул’яна Соколенко.
   В рамках реалізації проєкту у відділі інформаційних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам створено міні-студію для запису з двома локальними зонами. А також бібліотечний відеоблог «#Читаймо!» на каналі YouTube, на якому будуть представлені у відеозапису тексти творів для дітей українських письменників та сучасних письменників Кіровоградщини. Літературні твори для наповнення контенту відеоблогу читатимуть бібліотекарі, письменники, читачі.
   Під час презентації проєкту учасникам заходу було представлено перші випуски проєкту «#Читаймо!». Для учнів молодшого шкільного віку підготували твір Сашка Дерманського «Арктична пасіка», школярам старшого віку запропонували уривок з книги «Крук та Чорний метелик. Голос давніх сновидінь» талановитої письменниці нашого краю Ольги Мігель.
   Даний проєкт сприятиме збереженню літературної спадщини для нащадків та створенню у бібліотеках умов для інтелектуального та духовного розвитку нового покоління читачів засобами інформаційних технологій, диджиталізації та візуалізації.

*****************

  

  

   Чи мріяли ви коли-небудь  опинитися в загадковій та пригодницькій країні? Сьогодні наші маленькі читачі мали змогу вирушити в небезпечну квест-мандрівку?, на пошуки скарбів! Учасники, учні НВК "Кіровоградський колегіум" (3а, 3б, 3в), Гімназія ім. Т.Г.Шевченка (1б) та дошкільнятка СДНЗ 46 «Краплинка», згуртувалися у команди відчайдушних та сміливих підкорювачів морів. На них чекали підступні випробування, загадки, ігри, різноманітні пізнавальні питання та завдання, а допомагали юним скарбошукачам справжні пірати.

*****************

  

  

   Чудовий час для розширення кругозору та їх творчої уяви і сьогодні саме такий день. Усі бажаючі мали змогу поринути в годину творчості «Літні фантазії». Дітлахи з великим задоволенням опановували нову техніку макраме.
   Бібліотечне літо тільки починається, приєднуйтесь!

*****************

  

  

Веселі екскурсії стартували

*****************

  

  

   Як і де почитати книгу вирішити просто. Вдома під теплою ковдрою чи на пляжу під сонячними променями А от з вибором, тобі допоможе інформаційний коктейль «Порекомендуй що прочитати», який вже чекає на вас в нашій бібліотеці. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

*****************

  

  

   Book-портал «Книжкова пригода довжиною в літо» це -  чудова можливість  корисно провести своє дозвілля, відкривати для себе щось нове та знаходити собі нових друзів.
   Тому  читачі відділу підліткового читання з великим заохоченням  взяли участь у літературному квесті. Розгадували цікаві завдання та отримували ключі – підказки, щоб дійти до кінцевої зупинки та розкрити таємницю.

*****************

  
  

   Відзначаємо Міжнародний день захисту дітей разом!
   Цей день для читачів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Г. Шевченка розпочався святково! Діти отримали вітання від директора департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації Ул'яни Соколенко, сучасної письменниці Олени Горобець та взяли участь у Чілдрен-фесті "Бібліотека запрошує друзів". Свято триває!

*****************

   Гайда пізнавати світ книжок! Безліч запитань виникають у маленьких читачів про Всесвіт, природу, безпеку та тіло людини! Завітай до дитячої бібліотеки й дізнайся щось нове та гарно повеселись разом з нами! Книжкова вітальня гостинно зустрічає першокласників

*****************

   28 травня фахівці відділу дитячого та сімейного читання провели вебінар «Особлива дитина в центрі уваги», в якому взяли участь партнери та учасники проєкту соціальної дії Бібліотечний коворкінг «Майстерня казкових світів».    Про досвід створення дидактичних тактильних книг за мотивами казок сучасних письменників та підготовку занять з казкотерапії розповіла координатор проєкту Маковій Маріанна Геннадіївна.
   Партнери проєкту: тифлопедагоги СДНЗ №46 Аляб'єва Тетяна Володимирівна та Ткаченко Ольга Валентинівна розповіли учасникам про напрями практичної роботи вчителя-дефектолога в спеціальному дошкільному закладі освіти для дітей з вадами зору та сенсомоторну координацію, як один з показників готовності до школи дітей з порушеннями зору.
   До обговорення долучилися викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка: Андросова Наталя Миколаївна, Прибора Тетяна Олександрівна та студенти-волонтери.  З доповідями виступили Генсіцька Ксенія, Волощенко Вікторія, Альошина Вікторія, Лисяк Наталія.
   Учасники переглянули відео про книжки для молоді з особливостями розвитку із колекції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY 2019. А також презентували власні тактильні книги «Арчі» та «Рукавиці святого Миколая» створені в рамках проєкту.
   Захід  відбувається за підтримки Британської Ради в Україні  в рамках програми Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

*****************


  

   Свято День Вишиванки, до нього може долучитися кожен охочий!
   Читачі відділу підліткового читання також взяли участь в UAквізі "Знайди своє", залюбки примірявши нашу вишиванку.
   Тепер ви знаєте що робити, якщо ще не обрали саме ту, свою....

*****************

   Друзі, вітаємо з Днем вишиванки! У ювілейний, 15-й рік, долучаємось з першокласниками до онлайн-естафети у #вишиванкахразом. І передаємо вам - нашим читачам! Пишаємось, що ми - українці!
#vyshyvanka_day

*****************


   

    З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувається шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.
    Дорога та транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини, тому фахівці відділу дитячого та сімейного читання, розповіли малечі про правильну поведінку на проїжджій частині та в транспорті. А справжнім сюрпризом для дітлахів стали розмальовки від найчитаючого кота Інжира та його власниці Lena Pavlova
    Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************


  

Травень видався багатим на свята. Свято — День вишиванки хоч і не так давно започатковане, але досягло протягом останніх років особливої уваги і розквіту. В зв’язку з цим, у відділі підліткового читання оформлений бібліомікс "Вишиванка єднає українців", який вже чекає на Вас!

*****************

  

 

Земля!? Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту!? Ми усі дуже добре знаємо,? як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Тому сьогодні наші читачі? із задоволенням?? вигоготовили мотиваційний постер "Землянам - чисту планету". Тож збережемо наше гніздечко! ??

*****************

 Мандруємо разом з ілюстрованою книжкою «Атлас міст» від видавництва «Старого Лева». Гортайте сторінки атласу і шукайте культові споруди, пам`ятки культури та найцікавіші місця світу. Вирушаймо в подорож!

*****************

Яскрава, м'яка і пухнаста, це все про іграшку? Ні, це про новеньку тактильну книгу "Великодні забавки", яку створено в рамках проєкту бібліотечний коворкінг "Майстерня казкових світів" бібліотекарями відділу дитячого та сімейного читання.
Захід  відбувається за підтримки Британської Ради в Україні  в рамках програми Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

*****************

 

Як створити інтригуючий нікнейм бібліотечного клубу чи нового героя? Вибухові лайфхаки театрального мистецтва та якими фішками можна зацікавити сучасного читача? Відповіді на ці питання знайдено в онлайн-тренінгу "Цифровізація соціокультурної діяльності дитячих бібліотек" від Національної бібліотеки для дітей

*****************

    Вічна пам’ять Героям – захисникам.
    Пам’ятаємо! Славимо! Вшановуємо!

*****************

    Почуйте і насолодіться казковою історією про маленького песика Арчі, який збираючи сміття турбувався про довкілля.
    Проста та натхненна історія про собачку та його господаря письменниці Катерини Єгорушкіної змусить малят задуматися про бережливе ставлення до природи.
    Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

*****************

    Великдень - це одне з найсвітлиших і найсакральніших свят у світі.
    Як і до кожного свята до нього прийнято готуватися заздалегіть. Напередодні свята прибирають в оселі, фарбують яйця, печуть паски і створюють оригінальні вироби для прикрашання інтер’єру.
    Тож, відчуйте радість і насолоду від створення великодніх кроликів разом з нами.
Обіцяємо, процес створення святкового декору буде веселим і цікавим!

*****************

    Весняного свята Великдень, як ніколи хочеться порадувати друзів і рідних приємним подаруночком. Тож пропонуємо Вам виготовити листівочки - чудовий сюрприз для найрідніших людей.

*****************

    Серед весняних свят особливим багатством обрядових дій і звичаїв вирізняється великодній цикл.
Пориньте у цікавий і захоплюючий світ книги і дізнайтеся більше про Великдень!

*****************

    26 квітня - 35 років від дня трагедії на Чорнобильській атомній електростанції – найбільшої техногенної та екологічної катастрофи.
Пам’ятаємо! Вшановуємо!

*****************

    21 квітня виповнюється 205 років від дня народження однієї з найвідоміших представниць англійського романтизму і реалізму Шарлотти Бронте.
    Феномен її популярності пояснити неможливо. Письменниця у найвищому ступені володіла секретом  генія – здатністю втілювати все, що доводилося бачити і відчувати. Тому її творчість, немов магніт, з кожним роком притягує нових шанувальників.
    Пропонуємо цікаві факти з життя знаменитої письменниці.

*****************

    Знайомтеся – це  весела Стелла, кмітлива Лілі, скромна Розі. Вони - трійко подруг, які зберігають одну велику таємницю: тільки-но вони промовляють чарівне закляття "Раз, два, три... Відтепер принцеси ми!", тієї ж миті потрапляють до чарівного Королівства принцес! 
    І на цей раз дівчатка опиняються на репетиції  Єдиноріжок для вистави. Але дійство під загрозою… Чи вдасться принцесам врятувати ситуацію?
    Про це ви дізнаєтеся прослухавши історію Жеральдіни Колле «У школі чаклунства і вистава єдиноріжок»!
    P.S. на тебе чекає цікаве завдання в першому коментарі!

*****************

 

    П'ять років співпраці з Патрульною поліцією Кіровоградської області - це впровадження різноманітних просвітницьких безпекових заходів, три успішні грантові проєкти! А головне - це розвиток концепції взаємодії поліції та громади, створення заходів, що сприятимуть покращенню якості життя кожного! Ми стали справжніми друзями та партнерами і разом з офіцерами відділу зв'язку з громадськістю залучили до співпраці сотні маленьких Агентів безпеки!

*****************

     Твоє дистанційне навчання може бути не таким вже й нудним😱, якщо ти - читач Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
     Корисно і круто проводь свій час разом зі своїм класом,  бібліотекою_на_шевченка та патрульними офіцерами нашого міста!)
PS: Приєднуйся до наших наступних zoom зустрічей
     Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві  Агенція сталого розвитку "Хмарочос"   та Патрульна поліція Кіровоградської області .
     #АмбасадориБезпеки
     #Зелене_світло
     #відділ_дитячого_читання
     #Бібліотека_на_Шевченка
     #Бібліотекарі_амбасадори_безпеки

*****************

     Весна вже тут, а це значить що ЗНО не за горами… Тому освітній онлайн контент «Читацький щоденник» створили саме для вас. Ця добірка стане в пригоді як тим, хто готується задовго до цього, так і тим, хто тільки-но почав. І головне  все це безкоштовно та доступно.

*****************

     Приєднуйтесь до наших наступних zoom зустрічей з офіцерами патрульної поліції в Кіровоградській області.
     Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві  @Агенція сталого розвитку "Хмарочос"   та @Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

 

     Впевнені що кожен хоча б один раз задумувався, як допомогти нашій планеті стати чистішою?
    Знаєш відповідь? Тоді приходь до відділу підліткового читання та долучайся до акції "Допоможи Землі" або пиши свої поради у коментарях.

*****************

    Сьогодні, як ніколи важливу роль відіграє довкілля...🌍
    І ми розуміємо, що потрібно кожному з нас долучитися до збереження цієї планети і це не так важко,🤔 як здається на перший погляд.😊 Бібліоінформер "Дбаємо про довкілля відповідально і креативно" підготував багато простих способів, які можуть допомогти зберегти планету🙏 та ще й зекономити.💰

*****************

    Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допоможуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя. Зустрічайте наших героїв з ляльковою виставою «Будь уважним на дорозі… І пильнуй на кожнім кроці». ⛔🚳
    Захід проводить Бібліотечна Інтерактивна комунікативна платформа «Зелене світло» в рамках проєкту «Амбасадори безпеки», що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади у партнерстві з Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

    Якщо ви досі вважаєте, що на канікулах діти не читають, значить ви давали їм не ті книжки!🙄 Потрібна саме та...🤔 щоб на кілька годин поринути в чарівний вигаданий світ і не відриваючись від книги, переживаючи за долю головних героїв.😰
    Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка та Український інститут книги підібрали кілька дитячих книг для захопливого і корисного читання на канікулах.📖

*****************

     Літературне знайомство «Мандруємо до країни мрій та казок Г. Х. Андерсена».
    До Міжнародного дня дитячої книги вихованці СДНЗ №46 «Краплинка» познайомилися з найпопулярнішими казками всесвітньо відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
    В його казках з полін розквітають троянди, а ночами звичайні речі розмовляють і розповідають свої чудові історії!
     Письменник, життя якого справжня казка, багата подіями та прекрасними зустрічами!

*****************

 
 
 

    «Бібліотечний коворкінг «Майстерня казкових світів» запрошує всіх бажаючих до спільнодії. Щотижня у вівторок, середу та четвер продовжуємо роботу над створенням тактильних книг для розвитку творчих та розумових здібностей дітлахів.
    Відділ дитячого та сімейного читання – це місце де можна гарно провести дозвілля.
    Погортати новинки дитячої періодичної преси, пошукати гарну казку для родинного читання.
    Участь у творчих майстернях за умови попередньої реєстрації за телефоном: + 380 95 842 10 79. Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми Active Citizens Ukraine у партнерстві Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

*****************

    Собака – популярний домашній улюбленець і великий трудівник. Без відданих чотириногих друзів не можна уявити собі наше життя. Ці книжки та журнали познайомлять читача з найбільш відомими породами собак. Прочитавши їх, ви зможете не тільки вивчити особливості тієї чи іншої породи, а й вибрати домашнього улюбленця, який підходить саме вам. Адресовано юним читачам і їхнім дбайливим батькам.

*****************

    Про те, що сучасні діти не читають, чуємо часто... Але все-таки не поспішайте з висновками і не називайте усіх сучасних дітей нечитаючими, адже серед них є і справжні книгомани, котрі не можуть прожити і дня без книжки.
    Така надмірна любов до читання тільки у наших користувачів, яких «Спіймали за читанням».

*****************

    Сучасне, для сучасних, від Софії!
    Ніжність, хвилювання, розчарування, надія, любов, співчуття і прощення. Купа емоцій у кожній оповідці. Респект книзі у якій сніг пахне мандаринками.
    На завершення PR-акції «Рекомендую книгу», хочеться подякувати всім учасникам. Ви у нас найкращі!

*****************

    Що ми любимо робити першого квітня?
    Правильно, звичайно, розігрувати друзів і знайомих різними жартами. Але крім них можна і іншим підняти настрій. Тому читачі відділу підліткового читання вирішили влаштувати працівникам сміх-тайм «Розсміши бібліотекаря!». Сміхотерапія скажемо вам, вдалася на всі 100%.

*****************

 
 
   
 

    День екологічних знань у дитячій бібліотеці!
    Планета, яка подарувала нам життя, унікальна і має потребу в турботі й захисті!
    Про безпечне життя в майбутньому для всіх нас та про те, що відбувається з відходами після сортування, дізналися вихованці християнської школи «Підняті крила» під час заходу «Врятуй світ». Малюки переглянули книжку Яніни Лучейко «Врятуй світ», опанували настільні екологічні ігри «Еко-мемо» та еко-сортер «Сортуй сміття».
    Сортуй сміття, викидай у смітник – і ти врятуєш світ!

*****************

    Здогадайтесь про яку саме книгу йде мова. Пригоди + готика + непогана психологічна складова = та сама несподівано цікава підліткова книжка. Є варіанти? Тоді хутчіш до перегляду рекомендації Дар’ї.
    Бажаєш прийняти участь?
    1.
Запишіть відео до 1 хв., де ви рекомендуєте свою улюблену книгу.
    2. Записане відео надішліть, будь ласка, на нашу адресу: abonement69@gmail.com
    PR-акція діятиме з 28.03. по 02.04. Відео учасників будуть опубліковані на офіційній сторінці фейсбук Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

*****************

 
 
 
 

    Виставка літератури «Знаю я і знаєш ти, як планету зберегти».

    Закрийте очі, уявіть, що стоїте на березі моря. Вітер тріпоче ваше волосся, солоні краплі води падають на обличчя, теплий пісок щекоче ноги, чайки кричать у далині... А тепер уявіть, що вся ця краса, вся природа навкруги потроху тьмяніє, зникає, і це відбувається через діяльність людини!

    Тож увімкніть екомислення, допоможіть захистити навколишнє середовище!

    А екокнижечки допоможуть вам, любити природу і бути в курсі всіх суперових еконовинок!!!

*****************

*****************

    А чи любите ви котиків🐱 – пухнастих бешкетників🙃? Про вусатих і хвостатих, непосидючих, веселих, допитливих, а іноді пихатих і войовничих муркотиків казки, вірші, енциклопедії очікують саме на вас у відділі дитячого та сімейного читання. Приходьте, вибирайте, читайте і насолоджуйтесь!

*****************

    PR-акція «Рекомендую книгу» в самому розпалі. Сьогодні представляє книгу Софія, для шанувальників фентезі-роману.
    Тому скоріше завітай в бібліотеку за своєю улюбленою книгою. Чекаємо на Вас!
    Бажаєш прийняти участь?
     1.
Запишіть відео до 1 хв., де ви рекомендуєте свою улюблену книгу.
     2. Записане відео надішліть, будь ласка, на нашу адресу: abonement69@gmail.com
     PR-акція діятиме з 28.03. по 02.04. Відео учасників будуть опубліковані на офіційній сторінці фейсбук Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

*****************

 
 
 

    Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у відділі підліткового читання проходила гра-квест «Підкорювачі бібліотечного фонду».

    Юні книгомани з величезним азартом поринули в пошукові лабіринти, здійснюючи зупинки на маршруті. Гра показала, що можна ось так в бібліотеці, в формі змагань, відкрити для себе щось нове.

    Квест – це чудова можливість весело та з користю провести час в бібліотеці.

*****************

    Пропонуємо тобі зануритись у фантастичний світ Країни Див та стати чарівником разом з першою українською книгою з доповненою реальністю «Аліса в Країні Див». Пірнайте у нору разом з кроликом, мандруйте садом Червоної королеви, «скуштуйте» смаколиків на божевільному чаюванні та робіть незабутні селфі разом з героями.

*****************

 
 

    В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, був проведений літературно-музичний брейн-ринг «Підліткова муза». Взяли участь учні 8-го класу гімназії О. Журливої - перший крок до перемоги розпочався з гарного настрою і теплих посмішок. Були приємно вражені блискавичністю і точністю відповідей гравців, про книги українських та зарубіжних авторів.

    Насамкінець підбили підсумки змагання та визначили переможців.

*****************

    У відділі підліткового читання стартувала PR-акція «Рекомендую книгу». Основна мета цього заходу – реклама найкращих книг та популяризація читання.
        Бажаєш прийняти участь?
        1. Запишіть відео до 1 хв., де ви рекомендуєте свою улюблену книгу.
        2. Записане відео надішліть, будь ласка, на нашу адресу: abonement69@gmail.com
    PR-акція діятиме з 28.03. по 02.04. Відео учасників будуть опубліковані на офіційній сторінці фейсбук Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

*****************

 
 
 

    Сьогодні «Веселий книгограй» завітав в Балашівську гімназію №23, нагадати про Всеукраїнський тиждень дитячого читання. 😊 📖

*****************

    

    

    Основний спосіб комунікації переважної більшості сьогоднішніх підлітків у повсякденному житті – короткі графічні повідомлення у стилі емоджі. Щоб пояснити свої емоції, більше не обов’язково підбирати красномовних епітетів чи шукати цікаві цитати. Чому б не залучити такий інструмент для творчого книжкового кастингу «Еmoji рекомендують» в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання. Приходь та долучайся! 😉

*****************

 
 
 
   

    З нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекарі познайомили вихованців української гімназії ім. Т. Г. Шевченка з книгами з доповненою реальністю та організували голосне читання новинок сучасної дитячої літератури.

*****************

    

    

     Всіх вітаємо з початком Всеукраїнського тижня дитячого читання!
    Друзі! Якщо Ви хочете дізнатися, що читають знаменитості, тоді запрошуємо до бібліотеки познайомитися з улюбленими книгами зірок кіно, спорту та політики представленими на книжковій виставці «Книги, які читають ваші кумири».
    Чекаємо на Вас!!!

*****************

 
 

    Унікальна можливість, нагадати людству про надзвичайну користь водних ресурсів, до Міжнародного десятиріччя дій «Вода для сталого розвитку».
    Для учнів 7 класу провели екологічний мікс «Секрети води», головний меседж якого – інформування про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

*****************

 

    На початку весни, ми вшановуємо пам’ять великого Кобзаря, адже для кожного українця – це символ натхнення, незламного духу та любові до України.
    Сьогодні, в день народження Шевченка, читачі відділу підліткового читання взяли участь у літературній вікторині «Єднаймо душі словом Кобзаря». Родзинкою заходу була добірка цікавих фактів із життя Тараса Шевченка.

*****************

    Сучасний, талановитий і просто геніальний! Напевно, здогадались про кого це..!?) … У день народження Тараса Шевченка ми спробували з першокласниками поглянути на його творчість по-новому. Малечі так сподобались віршики поета, що вони залюбки читали їх перед класом. Ось так і з письменником «познайомилися», і техніку читання вдосконалили ще й трішки помалювали, як колись маленький Тарас!)

*****************

    В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство. До них належить й ім’я великого українського поета - Тараса Шевченка.
    Це людина, чиї твори вчать бути Людиною, чия пісня лине і наповнює наші серця патріотизмом, шаною до батьків, природи та власного народу. Із його творів весь світ дізнався, що є така чудова країна – Україна, з працьовитим, щирим, доброзичливим, гостинним народом, з солов’їною мовою та історією. Це той, хто написав більше 170 років тому рядки, котрі є актуальними і сьогодні:
                                 «Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь».
    Тож завітайте до  нашої бібліотеки, щоб ближче познайомитися з творами митця.

*****************

 

 

    Весна! Свято жінок. Тому у відділі підліткового читання, згадали про внесок кожної жінки в науку, культуру, мистецтво, політику та історію. Це був ЗІРКОВИЙ ЧАС «Дивовижні жінки», побачили розмаїття виборів, кроків, стратегій творення свого життєвого шляху. Наша мета – надихнути тебе діяти!
    І найважливіше – створили весняний настрій і виготовили вітальну листівку для мами на свято 8 березня.
    Те, що ти робиш сьогодні, формує твоє теперішнє і майбутнє. Просто бережи свою мрію і прямуй до неї, крок за кроком.
    Зі святом!

*****************

 

 

     Слухайте родинні історії та казки  та приєднуйтеся до нашої творчої майстерні.
     З нами весело, цікаво та пізнавально!
     Захід відбувається в рамках проєкту Бібліотечний коворкінг «Майстерня казкових світів», що втілюється Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т.Г.Шевченка спільно з СДНЗ#46 «Краплинка»,  Центральноукраїнський  державний педагогічний університет ім. В. Винниченка за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми “Активні громадяни" та регіональних партнерів Агенція сталого розвитку "Хмарочос", яка надає супровід у втіленні проєкту.

*****************

 

     Щотижня маленькі читачі Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Шевченка навчаються правилам дорожнього руху!
     Відвідати бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» можна щодня. Ігрові програми та творчі майстерні флікерів лише  за умови попередньої реєстрації, довідки за телефоном +380 95 842 10 79.
     Заходи організовані в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві  з  Агенція сталого розвитку "Хмарочос"   та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

      До 150 річчя із дня народження Лесі Українки. Book-трейлер«Незгасне світло поетичної зорі» (за творчістю Л. Українки).
      «Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира…»
Л. Українка (Лісова пісня)

*****************

 

 

      Сьогодні відбувся літературний ОНЛАЙН вечір «Душею щира Українка», присвячений до 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Згадали життєвий шлях письменниці, читали її поезії натхненно, від душі, зі щирою любов’ю, переглянули мультфільм.
      Про Лесю Українку можна багато цікавого розповісти і дізнатися. Бо її життя – героїчна легенда, і творила вона її сама.
      Тож знаймо про неї, гордімось нею, берімо все найкраще від неї!

*****************

 

 

 

      Команда "Зелене світло" спільно Патрульна поліція Кіровоградської області провели навчальну майстерню з виготовлення флікерів - брелоків зі світлоповертальних елементів для вихователів Днз62 «Супутник» м. Кропивницький. Основною метою проєкту є підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів задля зменшення кількості ДТП за їх участю на території Кіровоградської області. Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

 
 

      До Міжнародного дня рідної мови, читачі відділу підліткового читання  завітали на філологічний калейдоскоп «Буду я навчатись мови золотої…» Діти із задоволенням брали участь в мовознавчих конкурсах:   відгадували загадки, підбирали прислів’я, приказки, пояснювали значення фразеологізмів , а також знайомилися з цікавими фактами про мову та вчилися правильно розмовляти українською!
      Шануйте, вивчайте та любіть рідну мову, бо мова – це духовний скарб нації! Вітаємо всіх зі святом рідної мови!

*****************

      Протягом тижня команда «Зелене світло» відділу дитячого та сімейного читання мандрували загальноосвітніми закладами та продовжили інфокампанію «Засвітись - збережи життя».
      Юні амбасадори безпеки виготовили флікери-брелоки зі світлоповертальними елементами  та повторили правила дорожнього руху.
      Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади, у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

 

 

       День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день. Люди назавжди змінили нашу країну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. З метою гідного вшанування подвигу учасників, провели тиху розмову "Ангели пам'яті".
       Будемо завжди пам'ятати Героїв Небесної Сотні!

*****************

Любі читачі, вітаємо вас з Днем святого Валентина!

*****************

        Чи знаєш, що серце людини — таке ж унікальне, як і відбитки пальців? А чи знаєш ти, що серця закоханих б’ються в унісон, навіть якщо в кімнаті вони сидять далеко одне від одного? Але ти точно чув про легенду, в якій дідусь, що живе на місяці обплітає новонароджених нитками і коли вони виростають, закохуються і поєднують свої життя назавжди?
        У серці стільки цікавого! Тож вперед у подорож до його найпотаємніших куточків!

*****************

 
 

        Незважаючи на те, що лютий – місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято всіх закоханих – день святого Валентина.
        Найприємніший подарунок для гостей та нас – це початок роботи нашої творчої-студії майстер класів «Хобі-територія».
       Це було незабутнє побачення – «Книжкове LOVESTORY», адже кожному приємно зробити «валентинку» для дорогої людини своїми руками.
         З Днем закоханих! ❤

*****************

        Творча майстерня флікерів з виготовлення світловідбиваючих брелочків – дзвоників та відео урок онлайн "Засвітись – збережи життя" провели бібліотекарі для вихованців ЗОШ№2 м. Кропивницький, вчителі – Катруся Титаренко, Раїса Багрій.
        Захід відбувся в рамках проєкту “Амбасадори безпеки” за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади та у партнерстві Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Патрульна поліція Кіровоградської області.

*****************

   

   

        Основне завдання будь-якого квесту — забезпечити гравцям гарне проведення часу, емоційну розрядку і незабутні враження. Гадаємо ми впорались з Book-квестом «Літературна смакота» на всі 100%.
        Всі учасники взаємодіяли один з одним, покладалися один на одного, мислили «на одній хвилі» і, звісно ж, успішно пройшли випробування. З чим ми вас і вітаємо!

*****************

           Бібліомандри малюків міста до Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка тривають!
        Вихованці школи «Мозаїка» подорожували казковим будиночком та познайомилися з новинками сучасної дитячої літератури. Спільними зусиллями виховуємо любов до читання та книжок!