Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

       

Новини

 

 

   Кропивницький – це місто мрії, місто що надихає та нагадує своєю архітектурою Париж. Читачі відділу дитячого та сімейного читання дізналися таємниці нашого міста, «зупинялися» біля кожної арт-інсталяції та захоплювалися старовинними будівлями під час віртуальної подорожі «Місто над сивим Інгулом». Діти виконали інтерактивні завдання та переглянули літературну експозицію «Мій рідний Кропивницький - тобі моя любов».

*****************

 

     19 вересня до 265 – ої річниці від дня заснування міста , бібліотекарі відділу підліткового читання провели віртуальну мандрівку «Вулицями рідного міста». Учні гімназії ім. Т.Г. Шевченка подорожували старовинними вуличками та визначними місцями нашого міста, знайомилися з архітектурними пам’ятками, а також переглянули добірку художніх робіт місцевих митців. Також читачі активно брали участь у грі-мікрофон «Люби і знай свій рідний край».

*****************

 

 

     Ті, що малюють між рядків. Ті, що роблять книгу яскравою та привабливою для дітей. Хто вони? Це художники-ілюстратори. Коли з’явилися перші ілюстрації, який вони мали вигляд та як створити власну арт-книжку. Саме про це, дізналися читачі відділу дитячого та сімейного читання під час бібліотечного уроку.

*****************

 

 

     11 вересня до Тижня безпеки дорожнього руху бібліотекарі відділу підліткового читання провели для старшокласників гімназії ім. Т.Г.Шевченка марафон безпеки «Дотримуйся правил дорожнього руху». З метою удосконалення знань з безпеки на дорогах, школярам було представлено мультимедійну презентацію «Твій друг – безпечний рух», відеоматеріали, а також книжкову виставку «Безпека на дорогах залежить від кожного», з яких діти дізналися як дотримуватися правил безпечної поведінки під час руху на вулицях та дорогах.

*****************

 

 

 

     Дорожні помічники завжди стоять на варті!
     Вони пильнують, щоб усі учасники руху на дорозі були чемними й дотримувалися правил. А Світлофор – беззаперечний авторитет у дорожньому королівстві. Саме тому, сьогодні фахівці відділу дитячого та сімейного читання разом з офіцерами управління патрульної поліції в Кіровоградській області познайомили малечу з історією виникнення світлофору: від найдавніших «живих» до сучасних «лежачих» світлофорів. А також пригадали основні правила безпеки на дорозі та на вулиці.

*****************

 

 

     8 вересня, наші читайлики, учасники клубу читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці», познайомилися з бестселером від видавництва «КМ-Букс» - «День, коли олівці втекли». Книжка - картинка вже встигла полонити серця читачів у всьому світі. Ця весела історія про дружбу та вміння визнавати свої помилки вчить дітей фантазувати, малювати та бути щасливими!
     Під час  засідання малюки мали можливість створити власними руками неймовірний пенал для шкільного приладдя, почитати, пограти в настільні ігри та конструктори.
     З нами цікаво та весело! Завітайте до бібліотеки наступної неділі 15.09 о 10.30. До вашої уваги літературні новинки та творча майстерня «Осінні дива».

 

          Люби свій край, моя дитино,
          Тут з – під верби джерельце б’є,
          А край наш рідний Україна –
          Це найдорожче, що в нас є!
     2 вересня у відділі дитячого та сімейного читання до Дня Знань проведено Перший урок «Я люблю свою Україну!». Діти познайомилися з нашою дивовижною країною, з її історією, побутом, культурою та традиціями. Розкрили значення державних та народних символів під час патріотичної вікторини «Україна – наша Батьківщина». Пишаємося, що ми - українці!

*****************

 

 

 

     Гарною традицією для школярів нашого міста став початок нового навчального року в стінах обласної дитячої бібліотеки ім. Т.Г Шевченка.
     2 вересня бібліотекарі відділу підліткового читання радо приймали учнів ЗОШ №4 та вітали їх святковою інформиною «Українці серед європейських націй». Адже, важливим внеском у вихованні молодого покоління є формування поваги до суспільства, держави і самого себе, що діють на основі національних та європейських цінностей.
     Тож щиро бажаємо всім нам успішного, цікавого та легкого року!