Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Хобі-територія" До Міжнародного дня дитячої книги Батьківський клуб "Я - ілюстратор" Гра "Мінна безпека" Мовні змагання Голосні читання До свята Великодня Віртуальна подорож космосом "Невгамовна мавпочка" "Забавки цуценяти" Віртуальна подорож Виставка-вікторина "Кросворд" "Ненудна наука" Бібліокешинг "Від мирного атома до катастрофи" Мовний простір BiblioHab "11+" "Магія спорту" "Кіноклуб" "Букняшки" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" Консультаційний медичний день ІТ бібліошккола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

ІІ Всеукраїнський конкурс з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих»

     Шановні діти, колеги!!! Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».
     Цьогоріч конкурсним завданням є створення колективного відеоролику-презентації, на якому діти 6-12 років декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» (книга доступна на сайті НБУ для дітей https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up). Конкурсні роботи надсилаються до 15 червня. Підсумки будуть оголошені традиційно 28 червня 2023 року у День Конституції України. Детальніше про умови конкурсу можна прочитати у Положенні. Успіхів!!!

     Лист керівникам бібліотек області читайте тут.

Підсумки Всеукраїнського онлайн-конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих і малих» (2022 рік)