Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Оголошення
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

       Книга для дітей дошкільного віку, яка познайомить дітей з маленьким курчатком, його мамою-куркою та татком-півником. А також іншими свійськими птахами, які живуть у курнику та на фермі.

Жученко, М. С.
Знайомся, я курча [Текст] / М. С. Жученко; худож. О. Железняк. - Х.: Віват, 2019. - 10 с.: іл. - (Знайомся). - ISBN 978-966-942-613-0:

       Найзворушливіші та найповчальніші казки з Італії, Іспанії та Португалії. Вони перенесуть маленьких читачів на берег Середземного моря, у чарівний світ, наповнений таємницями і пригодами! На сторінках цієї книги на них чекають владні королі з принцесами й принцами, неймовірно хоробрий Мазіно зі злою відьмою, загадковий Флоріо, прекрасні Бланка і Розалінда та багато інших казкових героїв із Південної Європи.

Учень чарівника та інші казки Південної Європи [Текст] / укл. А. Фрезер. - Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 240 с.: іл. - (Літай-килим: казки народів світу). - ISBN 978-617-12-3205-1:

        “Про Мар’яна Морквяна та Маринку Мандаринко” - весела книжка, в якій розповідається про незвичайні пригоди хлопчика і дівчинки, що володіють невичерпною дитячою фантазією і вірою в дива, підніме настрій будь-якому читачеві. Разом з гумором, автор вклав в текст важливі, нехай і повсякденні речі, які в ненав'язливій формі знайомлять дітей зі знаннями про те, як важливо берегти природу, не ображати людей навколо і багато іншого.

Роньшин, В. М.
Про Мар'яна Морквяна та Маринку Мандаринко [Текст]: незвичайні історії про звичайних хлопчика та дівчинку / В. М. Роньшин; худож. Н. Чернишева; пер. з рос. І. Андрусяк. - К.: Час майстрів, 2018. - 80 с.: іл. - (Рекомендуємо прочитати). - ISBN 978-966-915-238-1:

       Щоранку дорогою до школи Філіп, Фло та Кароліна завертають у невеличку цукерню в Глухому закутку № 23. Там вони купують у Лео (так звати власника) ласощі, якими смакують на перервах між уроками. Комісар карної поліції Ларс так само щоранку заходить у згадану цукерню. Він також є страшенним ласуном, а найбільше полюбляє цукерки з локрицею. Проте їх поєднує не лише любов до солодощів, а й пристрасть до розслідування найзаплутаніших злочинів. У детективної команди «Локриця», як вони себе назвали, є навіть власний офіс, де вони зустрічаються, — голуб’ятня під дахом цукерні Лео.

Пресс, Ю.
Знайди злочинця. Місце злочину: монастир "Воронів камінь" [Текст]: збірка детективних історій / Ю. Пресс; пер. з нім. Р. Матієва. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2019. - 128 с.: іл. - ISBN 978-966-10-5575-8:


         У сірих сов клопоту, як у людей. Зустріти пару, вполювати здобич, знайти житло… Але що робити, якщо усі дупла зайнято? Вирушайте разом з сірими совами на пошуки домівки! Захоплива історія, цікаві факти й барвисті ілюстрації цієї пізнавальної книжки допоможуть дітям і дорослим більше дізнатися про чарівний світ природи та її мешканців.

Злобін, Ю. А.
Загальна екологія [Текст]: навчальний посібник для студентів / Ю. А. Злобін, Н. В. Кочубей. - Суми: Університетська книга, 2005. - 416 с. - ISBN 966-680-060-8:

        Привіт, друже! Тільки уяви: ти у руках надзвичайну книгу. Хутчіш читай її та дізнавайся мегасекретну, суперкруту таємницю. Насправді, справжній герой зовсім не Бетмен, і тим паче не Халк, і аж ніяк не Залізна людина, а рідесенький та любий татусь.

Руменко, Т.
Мій супергеройський та крутий татусь [Текст]: оповідання / Т. Руменко; худож. Т. Яцура. - К.: АВІАЗ, 2019. - 32 с.: іл. - ISBN 978-617-7209-31-6:

       Казочки про зайчика для дошкільного і молодшого шкільного віку

Тріщ, Н.
Казочки про зайчика [Текст] / Н. Тріщ; худож. Ю. Литвин. - К.: АВІАЗ, 2019. - 36 с.: іл. - ISBN 978-617-7209-28-6:

       У кожної дитини є улюблена іграшка, яку вкладають спати, годують, беруть із собою на прогулянки... і пам’ятають усе життя. І кому ж не кортіло дізнатися, як з’явився на світ його іграшковий друг? Виявляється, неподалік існує чарівна країна, в якій чудова тітуся Натуся із помічниками створює найкращі м’які іграшки. І саме туди відправляється маленька дівчинка з мамою. Гайда за ними!

Татуся Бо.
Де народжуються плюшеві ведмедики? [Текст]: казка / Татуся Бо; іл. С. Балух. - Х.: Віват, 2018. - 48 с. - (Казки для маленьких чомучок). - ISBN 978-966-942-590-4:


       Ну скільки можна чекати на Чарівного Принца, сидячи в башті? Терпець урвався! Маленькі принцеси, Роза і Жозефіна, вирушають на його пошуки. Дорога довга і небезпечна: темний ліс, химерні будиночки з дивними мешканцями, загадкові стежки в невідомість… Ну ж бо, допоможи принцесам подолати перешкоди й дістатися омріяної мети!

Мішлен, С.
Агов! Де ти, Чарівний Принце? [Текст] / С. Мішлен, А. Піу. - Х.: Віват, 2019. - 44 с.: іл. - (Для найменших). - ISBN 978-966-942-771-7:


       Цікава книга, яка повідає п’ятдесят розповідей про сміливих, мудрих, наполегливих, ніжних і творчих богинь із найбільших і найвідоміших пантеонів. Це чарівна мандрівка світом легенд і міфів античних Греції й Риму, Єгипту, Китаю та Японії, Скандинавії, Полінезії, народів Америки, Африки… З книги можна дізнатися більше інформації та обрати собі за взірець одну з легендарних жінок, яка допоможе в пошуках кохання, натхнення, сили й захисту, а також допоможе отримати натхнення у прагненні оновлення й розуміння буття.

Шен, Е.
Жінки з легенд і міфів [Текст]: 50 богинь, які надихають / Е. Шен; пер. з англ. О. Ларікової. - Х.: Віват, 2019. - 128 с.: іл. - (Щось цікаве). - ISBN 978-966-942-836-3:


       П’ять кроків і в жодному разі не ближче. Інакше це може вбити Стеллу. Чому? Рідкісна хвороба, яка з дитинства не давала жити нормальним життям. Не наближайся, не варто. Незабаром на неї чекає операція, і нарешті все буде добре. Та все одно тримай дистанцію. Коли тобі хочеться обійняти її чи торкнутися волосся — не наближайся до неї, Вілле. Ти саме той, кого вона мусить уникати попри все. Навіть один твій подих може зруйнувати все її життя. Якщо ти хочеш, щоб вона жила, — тримайся на відстані. Але я знаю, ти не можеш. Чому саме ти закохався в неї? Чому вона покохала саме тебе? Разом — не можна. Окремо - неможливо…

Ліппінкотт, Р.
За п'ять кроків до кохання [Текст]: роман / Р. Ліппінкотт, М. Дотрі, Т. Яконіс; пер. з англ. Д. Петрушенко. - Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 240 с. - ISBN 978-617-12-6117-4:

        Світ змінився. Проте йому як і раніше байдуже до звичайних людей. Таких, як сімнадцятирічна Джульєтта. Щоправда, стосовно її нормальності можна посперечатися: вона вміє вбивати дотиком. Цей дар став для дівчини прокляттям. Саме через нього її кинули в камеру, виправдовуючись «шляхетною метою». Джульєтту вважають монстром. Вона — ідеальна зброя, якою так мріють заволодіти спецслужби. Але дівчина вперто відмовляється ставати знаряддям убивства в чужих руках. Тому ті, хто прагне використати її, вдаються до брудних маніпуляцій: у камеру до дівчини саджають друга її дитинства, Адама. Та все йде не за планом. Бо ці двоє вирішують здійснити дещо божевільне і смертельно небезпечне…

Мафі, Т.
Знищ мене [Текст]: роман / Т. Мафі; пер. з англ. В. Зенгви. - Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 256 с. - ISBN 978-617-12-4776-5:

        Гостросоціальний роман Лорі Голз Андерсон «Говори» написаний у формі щоденника тринадцятирічної дівчинки. На перший погляд, у ньому показано звичайне шкільне життя американського підлітка, який не надто добре комунікує з учителями, батьками й друзями. Та на цьому тлі перед читачами постає страшна реальність, у якій панує лицемірство, байдужість, егоїзм, емоційне й фізичне насильство. У школі інколи відбувається будь-що — і оточенню байдуже. А в складному підлітковому віці так важко віднайти в собі впевненість, щоб домогтися уваги, навчитися говорити й не боятися. Ця книжка допоможе юнакам та дівчатам розібратися в собі та уникнути помилок, а батькам — зрозуміти власну дитину.

Андерсон, Л. Г.
Говори [Текст]: роман / Л. Г. Андерсон; пер. з англ. О. Голуб. - Х.: Віват, 2019. - 192 с. - (Художня література). - ISBN 978-966-982-010-5:

       Коли ви з друзями – неразлучна команда, пригоди чекають на кожному кроці!
       Чи, може, чудернацькі речі трапляються саме для того, аби перевірити дружбу на міцність?
       У школі все йде шкереберть. До того ж нічні жахіття, які сняться Ніці, почали здійснюватися в ріальності! Феліксу й Нету доведеться ретельно дослідити проблему, щоб допомогти своїй подрузі. Але чи вдасться їм врятувати Ніку та спільну дружбу? Адже на шляху до щасливого фіналу ще так багато перешкод….

Косік, Р.
Фелікс, Нет і Ніка та Палац снів [Текст]: роман. Кн. 3 / Р. Косік; пер. з пол. І. та О. Шевченко. - Х.: АССА, 2019. - 496 с. - (Час фентезі). - ISBN 978-617-7660-74-2:


       Аліса звикла переховуватися й утікати від чудовиськ, які вже рік наступають на п’яти. Та вона точно не очікувала опинитися у світі, де магія — щось буденне, а на межі сну та смерті стоїть безкінечна стіна-в’язниця. Головну таємницю цього химерного місця знають лише сотня круків-магів, для яких джерелом чарівної сили є останній передсмертний подих. Але що робити, коли шлях додому закритий, а над новим домом нависла небезпека? Адже кошмари, які чекали свого часу тисячі років, кидають їй смертельний виклик…

Мігель, О.
Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь [Текст]: роман / О. Мігель; іл. О. Семякіна. - Х.: АССА, 2019. - 560 с. - (Час фентезі). - ISBN 978-617-7660-73-5:

       Усе своє життя п’ятирічний Джек провів у Кімнаті. Для нього це цілий світ; там він народився й виріс, там він грає зі своєю Ма, читає книжки, дивиться телевізор. Кімната — справжній дім для Джека, але для його Ма — це в’язниця, де протягом семи років її тримає викрадач Старий Нік. Коли він навідується до них, жінка ховає сина в шафу. І от, коли Джекові виповнилося п’ять років, мати наважується розповісти йому правду і здійснити зухвалий план втечі…

Доног'ю, Е.
Кімната [Текст]: роман / Е. Доног'ю; пер. з англ. А. Хлівного. - Х.: Віват, 2017. - 336 с. - ISBN 978-617-690-980-4:

       Коли Еріка Перкінс прокидається на свій десятий день народження, остання річ, яку вона очікує побачити, — вкрай спантеличений слон на подвір’ї.
       Чи зможуть маленька дівчинка та величезний слон навчитися жити разом у крихітному будиночку?
       І чи зможе Еріка перехитрити підлого власника зоопарку, коли той задумає вкрасти слона?
       Ця історія переверне ваш світ. Ви будете сміятися й плакати, переживати й радіти, і врешті-решт, остаточно й безповоротно вподобаєте слонів.

Бішоп, С.
Слон для Еріки [Текст]: повість / С. Бішоп; пер. з англ. Д. Філенко. - Х.: Ранок, 2019. - 208 с.: іл. - ISBN 978-617-09-4325-5:


       Літо 1911 року. Колишній київський слідчий, а тепер вигнанець Платон Чечель виконує в Полтаві делікатне доручення. Але його затримує в місті ще одна історія — не кримінальна, а містична. У краї діється щось дивне. Псується погода, масово мре худоба, молоду місцеву поміщицю звинувачено у відьомстві, а за всім цим криються старі чужі сімейні гріхи — кривава розплата за які невідворотна. Які ж чорти ховаються в заболоченому кутку Полтавщини? Чому господарі посміхаються й водночас гострять на чужинців ножі? Встановити істину для Платона — справа честі. І виживання…

Кокотюха, А. А.
Вигнанець і навчена відьма [Текст]: детектив / А. А. Кокотюха. - Х.: Віват, 2019. - 304 с. - (Художня література). - ISBN 978-966-942-956-8:

       «Академія Аматерасу» — це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межі своїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.
       Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»

Матолінець, Н.
Академія Аматерасу [Текст]: роман / Н. Матолінець. - Х.: Віват, 2019. - 608 с. - (Книжкова полиця підлітка). - ISBN 978-966-942-971-1:

       Ця книга про пригоди юної львів’янки Мартусі. Про її повернення, сповнене небезпек, до рідного міста. Для читачів середнього та старшого шкільного віку.

Гургула, І.
Мартуся зі Львова [Текст]: повість / І. Гургула. - Львів: Апріорі, 2018. - 112 с. - ISBN 978-617-629-434-4: