Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

       У кожної людини в серці є особливий будиночок пам’яті, де живе ї ї рід. На порозі цього «дому» й Ба. Літня бабуся вже зовсім погано рухається, важко говорить, але це не заважає їй та ї ї близьким бути люблячими, терпимими, радісними, цінувати кожну спільну мить, приймаючи одне одного такими, як вони є.
       Серія «Слухай серцем» допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.

Стус, Т.
Моя Ба [Текст] : казка / Т. Стус ; мал. Надьожна. - Х. : Ранок, 2018. - 32 с. : іл. - (Слухай серцем). - ISBN 978-617-09-3717-9 : 160 грн.

       Головний герой цієї книжки - маленький допитливий ведмедик Санні. Щодня він здійснює дивовижні відкриття в рідному лісі. Разом із ним ваш малюк дізнається, для чого їжачкові колючки, хто найліпше бачить у темряві, хто в лісі всім спати не дає і ще багато цікавих фактів про життя лісових мешканців.

Чуб, Н.
Дивовижні відкриття ведмедика Санні в лісі [Текст] : казка / Н. Чуб. - Х. : Ранок, 2018. - 48 с. : іл. - (Світ навколо мене). - ISBN 978-617-09-3655-4 : 185 грн.

        У родині малюка Алфі народилися крихітки-сестрички. Невже матуся тепер витратить усю свою любов на них? Шо тоді залишиться Альфі? Він вирішив знайти матусину любов. Лисиня вирушило на її пошуки лісом… аж поки друг не підказав йому, як знайти матусину любов набагато ближче до дому.

Макалістер, А.
Я люблю тебе, мій Алфі! [Текст] : казка / А. Макалістер ; пер. з фр. ; іл. Д. Говарт. - Х. : Ранок, 2017. - 22 с. : іл. - (Лагідні сторінки). - ISBN 978-617-09-3483-3 : 150 грн.

       Двоє нерозлучних друзів кролик Ронні і жучок Кука надзвичайно допитливі і винахідливі. Якось вони заповзялися дістатися до Місяця... Що з того вийшло, ти довідаєшся, коли прочитаєш цю пречудову книжечку, яку створила для тебе Оленка Бугренкова — нове яскраве відкриття в українській дитячій ілюстрації.;Це перша із серії книжок про Ронні і Куку.

Бугренкова, О.
Про кролика Ронні та жучка Куку: Як потрапити на Місяць? [Текст] : казка / О. Бугренкова ; худож. О. Бугренкова. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. - 26 с. : іл. - (Для малят від 2 до 102). - ISBN 978-617-585-152-4 : 150 грн.

         Квятковський - справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання у нього - нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на невдачу, якщо за справу узявся він.
         На цей раз юному шпику доведеться мати справу з дивним випадком у цирку, який на перший погляд скидається випадковим. Чи вистачить Квятковському фантазії та спритності розплутати хитру комбінацію? Детектив починає розслідування!

Баншерус, Ю.
Випадок у цирку "Цампано" [Текст] : повість / Ю. Баншерус ; пер. з нім. К. Бучіної ; худож. Р. Бучков. - Х. : Ранок, 2018. - 80 с. : іл. - (Справа для Квятковського). - ISBN 978-617-09-3639-4 : 55 грн.

        Добре навчатися в школі, отримувати гарні оцінки - це іноді важка праця. Не все відразу вдається, навіть якщо ми дуже стараємось. Щоразу, коли таке трапляється, ми засмучуємося й нам здається, що найкращим виходом буде кинути все. Але треба пам'ятати: головне - це не здаватися в жодному разі! Насправді, єдине, що потрібно, - це наполеглива праця.
        Є різні шляхи до знань. Якщо ти знайдеш свій, навчання перетвориться на велике задоволення. Те, що раніше здавалося складним, стане легким і цікавим!

Мур-Маллінос, Д.
Якщо вчитися важко [Текст] / Д. Мур-Маллінос ; іл. Г. Мазалі. - Х. : Ранок, 2018. - 32 с. : іл. - (Життєві уроки). - ISBN 978-617-09-4236-4 : 65 грн.

       Ми всі такі різні, такі незвичайні! І світ у кожного свій - чудовий і неповторний. Дуже важливо навчити малюка з повагою і розумінням ставитися до уявлень кожного! Головне, щоб він усвідомив: справжній світ не залежить від того, яким його бачить мавпочка, слоненя, птах або дитина! Адже справжній світ - це той світ, де ми почуваємося щасливими!

Альошичева, А. В.
Світ догори ногами [Текст] : казка / А. В. Альошичева ; худож. О. Курдюмова. - Х. : Ранок, 2018. - 24 с. : іл. - (Моя казкотерапія). - ISBN 978-617-09-4471-9 : 85 грн.

       З чим у Вас асоціюється генеральне прибирання? Чи не з катастрофою, бува? Книжка, написана і намальована Крісом Рідделлом, розповідає про мишеня-винахідника Вендела та про його роботів, про безлад та порядок, про те, як надмірне прагнення порядку може призвести до хаосу. Також вона про те, що могло б трапитися зі світом, коли б фрекен Бок стала роботом. Ну і про те, що не варто розкидатися друзями.

Рідделл, К.
Майстерня Вендела [Текст] / К. Рідделл ; пер. з англ. Д. Якімчук. - Чернівці : Чорні вівці, 2018. - 32 с. : іл. - ISBN 978-617-614-200-3 : 185 грн.

       Антилопа та бабуїн. Хіба це пара? Авжеж, так! Напевно, ви не знали, що вони дуже добре розуміються одне з одним. А ще піклуються та захищають одне одного від ворогів. І це не єдина несподівана дружба тварин у природі. Багато тварин зрозуміли, що мати надійного друга — це добре. Зебра чудово розуміється з маленькими пташками, риба-клоун гарно облаштувалася всередині морської троянди, а акула — в оточенні великої зграї риб-чистильників. Рослини теж можуть дружити між собою. Гайда у подорож навколо світу, й ви побачите, що дружбу можна зустріти будь-де.

Ханачкова, П.
Невже це все правда? Міфи й упередження про тварин [Текст] / П. Ханачкова ; пер. з англ. В. Делегач ; іл. Л. Дао. - Х. : Ранок, 2018. - 38 с. : іл. - (Нумо знайомитись!). - ISBN 978-617-09-4291-3 : 150 грн.

       Пінгвіненя Пін на прізвисько Гвін і його друг тюленя Тюкало — неабиякі вигадники й добрі розбишаки, які постійно втрапляють у цікавущі пригоди й при цьому винаходять чимало корисних речей для всього Пінгвінячого містечка.
       Повість-казка Сергія Товстенка «Пташка Пін на прі­звисько Гвін» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!» в номінації «Добрі пригоди».

Товстенко, С.
Пташка Пін на прізвисько Гвін [Текст] : повість-казка / С. Товстенко ; худож. О. Бугренкова. - К. : Фонтан казок, 2018. - 160 с. : іл. - (Добрі пригоди). - ISBN 978-617-7262-59-5 : 95 грн.

       Коли дванадцятирічна Маринка надала притулок бездомному ко­ту, вона з подивом дізналася, що має дар чарівниці. Перед дівчинкою постає питання: або стати ученицею Кота, що володіє древньою магією, або жити звичайним людським життям.
       Марина обирає перше, але навчання несподівано перетворюється на захопливу та небезпечну пригоду, яку дівчинці доведеться пережи­ти зі своїми вчителями та друзями – котячим волхвом Кіром, Домовиком, Коловершею та різними хухликами й китоврасами.

Надемлінський, О.
Маленька Відьма та Кір [Текст] : повість / О. Надемлінський ; іл. А. та Д. Нечаєвських. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 200 с. : іл. - ISBN 978-617-679-429-5 : 75 грн.

        Директор Школи Зла повернувся, а разом із ним наближаються зміни в усьому чарівному світі: винищити будь-яке Довго та Щасливо і стати володарем світу Зла. Завадити цьому може лише Агата та Софі, бо це їхня казка. Але після останньої битви з Директором дівчата розійшлися злісними ворогами по різні боки світів: Агата запроторена до Гавалдона разом із Тедросом, а Софі має шанс стати Королевою Зла всього казкового світу завдяки пропозиції Директора Школи. Але кінець казки не написаний, і Агата вимушена повернутися до Школи, щоб завадити планам Директора. Допоможе їй в цьому Софі чи боротиметься на стороні Зла?

Чейнані, З.
Школа Добра і Зла. Останнє Довго та Щасливо [Текст] : роман / З. Чейнані ; пер. з англ. Т. Марунич. - Х. : Ранок, 2018. - 672 с. - (Школа Добра і Зла). - ISBN 978-617-09-3292-1 : 200 грн.

        Коли трьох підлітків залишають самих у будинку і застерігають не шукати собі пригод... вони обов’язково їх знайдуть. Особливо якщо цей будинок — старовинна вілла на узбережжі, кожен куточок якої приховує безліч таємниць. Лише за один день, поки батьків не було вдома, 11-річні близнюки Джулія та Джейсон встигають організувати пошуки привиду, розшифрувати закодовані послання та відчинити загадкові двері, за якими на них чекають неймовірні пригоди.

Мур, У.
Двері у міжчасся [Текст] : роман. Зошит перший / У. Мур ; пер. з італ. В. Степанова. - Х. : АССА, 2018. - 224 с. : іл. - (Час фентезі). - ISBN 978-617-7385-54-6 : 155 грн.

       Пенні — шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота, та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн.
       А тоді весь світ наче змовляється проти неї. І Пенні разом з родиною та Елліоттом втікає на Різдво до Нью-Йорка, де раптово закохується. Це найромантичніше Різдво у її житті, проте невдовзі дівчина опиняється в епіцентрі мережевого скандалу...
       Дебютний роман британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ «Дівчина онлайн», який вийшов у листопаді 2014 року, побив рекорд за перший тиждень продажів. На сьогодні авторка написала про Пенні вже три книги, які, безсумнівно, завоюють визнання і в українських читачів.

Загг, З.
Дівчина Онлайн [Текст] : роман / З. Загг ; пер. з англ. Н. Ясіновська. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 424 с. - ISBN 978-617-679-619-0 : 130 грн.

       Каті складно зрозуміти, чому люди не вміють ладити з людьми і чому потрібно собою доказувати свою любов. Вона шукає кохання, а наражається на банальний секс. Цікава їй компанія виявляється грабіжницьким зборищем, вечірка по-дорослому — задурманене гульбище. Розчарування, здається, знищать її. Але за крок до того, щоб загубити себе в собі і серед тих, хто зруйнував себе, їй відкривається шанс для іншого життя.

Мацко, І.
Кава по-дорослому [Текст] : повість / І. Мацко. - К. : Академія, 2018. - 128 с. - ISBN 978-966-580-544-1 : 54.60 грн.