Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження грудень 2015 листопад 2015
Продовження книг Продовження книг он-лайн
Анонс Фантастичний світ
Софії Поворозник
"Витівки пустотливого аркушу" Безпека для малюків До Дня Героїв Небесної Сотні "Чорне море ще всміхнеться.." До Міжнародного Дня рідної мови Рекорди тваринного світу "Дегустація книжкових новинок" "Ти себе Українкою звала" "Подарункові коробочки" Гарні манери для малюків В гостях у казки "Подорож до країни Ввічливості та доброти" Атракціон розваг: "Sanday of Smile" "Мульти-Пульти" "Комп'ютер та Інтернет з нуля" "Чарівний голос Кіровограда" Інформація для переселенців
Слухаємо "Веселку" Радіопрограма "Веселка"
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі Державні закупівлі

аниме

Мандруємо стежками рідного краю

 

   

Архітектурні перлини Кіровограда

    Презентація «Архітектурні перлини Кіровограда» знайомить дітей та підлітків з красою архітектурних споруд нашого міста. Андрій Достоєвський, Вільгельм Верлон, Яків Паученко, Олександр Лишневський – цим чотирьом зодчим Єлисаветград – Кіровоград завдячує своєю оригінальною зовнішністю. Презентація містить відомості про храми нашого міста, будівлі та найбільш цікаві архітектурні пам’ятки.

 

Рідний край - Кіровоградщина

    Презентація присвячена 70-річчю Кіровоградської області. Ви зможете отримати відомості про знаменитих людей, природні ресурси та туристичні маршрути Кіровоградщини. Віртуальна подорож по Степовій Елладі познайомить вас з історією краю, яка починається з ІІІ-ІІ століття до н.е. Глибокі печери, загадкові водойми, міфи та легенди часів Скіфії здатні вразити будь-якого мандрівника.

Крим. Таємничий і загадковий


    Крим – дивовижне місце на мапі України. Ви зможете познайомитися з півостровом, дізнаєтеся про його природу, історію та визначні пам'ятки.  Здавна півострів притягував своїм географічним положенням, м'яким кліматом, незвичайно красивою природою. Презентація знайомить з історією таких міст як - Феодосія Коктебель, Севастополь. Ви дізнаєтесь про  самобутні пам'ятники середньовічної культури - печерні міста Південно-Західного Криму та Бахчисарайський ханський палац.

Україна в цікавих фактах

    Пропонуємо відправитися в далеку подорож за багато сотень років назад, щоб дізнатися як жили люди на землі, що зветься Україною. Познайомитесь з історією  грецьких поселень таких як – Ольвія, Херсонес, Феодосія, Пантікапей (сучасне місто Керч), Тір, Манаїс та ін.  З минулого ми потрапимо в цікаве сьогодення, де отримаємо відомості про  найкращі куточки України.