Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

Мандруємо стежками рідного краю

 

   

Архітектурні перлини Кіровограда

    Презентація «Архітектурні перлини Кіровограда» знайомить дітей та підлітків з красою архітектурних споруд нашого міста. Андрій Достоєвський, Вільгельм Верлон, Яків Паученко, Олександр Лишневський – цим чотирьом зодчим Єлисаветград – Кіровоград завдячує своєю оригінальною зовнішністю. Презентація містить відомості про храми нашого міста, будівлі та найбільш цікаві архітектурні пам’ятки.

 

Рідний край - Кіровоградщина

    Презентація присвячена 70-річчю Кіровоградської області. Ви зможете отримати відомості про знаменитих людей, природні ресурси та туристичні маршрути Кіровоградщини. Віртуальна подорож по Степовій Елладі познайомить вас з історією краю, яка починається з ІІІ-ІІ століття до н.е. Глибокі печери, загадкові водойми, міфи та легенди часів Скіфії здатні вразити будь-якого мандрівника.

Крим. Таємничий і загадковий


    Крим – дивовижне місце на мапі України. Ви зможете познайомитися з півостровом, дізнаєтеся про його природу, історію та визначні пам'ятки.  Здавна півострів притягував своїм географічним положенням, м'яким кліматом, незвичайно красивою природою. Презентація знайомить з історією таких міст як - Феодосія Коктебель, Севастополь. Ви дізнаєтесь про  самобутні пам'ятники середньовічної культури - печерні міста Південно-Західного Криму та Бахчисарайський ханський палац.

Україна в цікавих фактах

    Пропонуємо відправитися в далеку подорож за багато сотень років назад, щоб дізнатися як жили люди на землі, що зветься Україною. Познайомитесь з історією  грецьких поселень таких як – Ольвія, Херсонес, Феодосія, Пантікапей (сучасне місто Керч), Тір, Манаїс та ін.  З минулого ми потрапимо в цікаве сьогодення, де отримаємо відомості про  найкращі куточки України.