Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси До Дня Українського козацтва "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привида" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

Бібліоінформер «Дбаємо про довкілля відповідально і креативно»

        Турбота про довкілля – ознака цивілізованого суспільства, тому формування екологічної культури стає запорукою гармонійних відносин суспільства та природи. У бібліоінформері «Дбаємо про довкілля відповідально і креативно» ми запрошуємо дізнатися більше про екологічні виклики нашого регіону і визначити шляхи збереження природного середовища. Видання розраховане на широке коло читачів, яким не байдуже у якому світі вони прокинуться завтра і як будуть жити прийдешні покоління.

        Дізнатися про актуальні екологічні проблеми краю та можливі шляхи їх подолання можна за 9-ма активними позначками з інтерактивної моделі.

        Наводимо курсор

 

Скачати:    DOCX / PDF