Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Проект від програми «ПОЛІС»
«Community Policing» «Поліція і Спільнота»

за підтримки та сприяння Міжнародної організації IREX

        З вересня місяця 2016 року в бібліотеці діятиме новий проект «Залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма ПОЛІС.
        В нашому місті партнерами програми є громадська організація «Прес-клуб реформ», обласна бібліотека для дітей імені Шевченка, благодійний фонд «Повернення до життя» та Льотна Академія НАУ.
        Фахівці відділів дитячого та сімейного читання і підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам втілюватимуть у життя проект шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції і школярів на базі бібліотеки. Діти зможуть особисто поспілкуватися з патрульними в неформальній обстановці, та обговорити проблеми, підвищити свою інформаційну обізнаність у цій сфері, отримати практичні поради за допомогою ігор, тренінгів та правового театру, а також дізнаватися про реформи Національної поліції.
        Ідея цього проекту – поєднати зусилля поліції і громади, вчитися не бути байдужими та приймати превентивні міри, а також налагоджувати співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює та кого захищає.
        Мета таких заходів – виховувати в підростаючого покоління довіру до патрульної поліції та розуміння важливості співпраці поліції і спільноти, для того щоб змінювати життя на краще.

       


 

Координатор проекту:
Сергієнко Алла Миколаївна,
завідуюча відділом підліткового читання та
інформаційно-консультативних послуг користувачам