Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

 

    Шановні діти, колеги!!! Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».
     Цьогоріч конкурсним завданням є створення колективного відеоролику-презентації, на якому діти 6-12 років декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» (книга доступна на сайті НБУ для дітей https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up ). Конкурсні роботи надсилаються до 15 червня. Підсумки будуть оголошені традиційно 28 червня 2023 року у День Конституції України. Детальніше про умови конкурсу можна прочитати у Положенні . Успіхів!!!