Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 


        Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2022», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Лідером читання Кіровоградської області став Биков Тимур – активний читач КЗ «Петрівська бібліотека для дітей».

        До конкурсу долучилися близько 140 активних читачів бібліотек для дітей області – учнів 5-9 класів. 16 кращих учасників вибороли право представляти свої регіони в обласному турі та змагатися за звання «Лідера читання» області. При визначенні Лідера читання журі враховувало активну участь у бібліотечних заходах, кількість прочитаних книжок під час програми літніх читань, відповіді на тестові завдання, присвячені творчості Г. Сковороди, що були розроблені фахівцями Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, а також невеликий твір-роздум на один із афоризмів філософа.

        Вітаємо переможця! Усім учасникам конкурсу бажаємо успішного навчального року, нових читацьких активностей!

 

*****************

Умови проведення
Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»