Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з письменницею
Антоніною Царук

 

   

   

     20 лютого у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам в рамках Національного проекту «Україна читає дітям»  та з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, відбулася зустріч користувачів бібліотеки з поетесою нашої Кіровоградщини – Антоніною Царук. Адже обласна бібліотека для дітей – це традиційне місце для зібрань людей творчих, інтелігентних, тих, хто вміє  відчувати душею красу слова і праці. То ж дружно на цей святковий захід на запрошення бібліотекарів завітали учні 6-го класу гімназії ім. Т.Г.Шевченка, шанувальники її творчості.
     Розпочинаючи цей поетичний діалог, на правах господарки  залу завідуюча відділом Алла Миколаївна Сергієнко зазначила, що вміння любити дарує нам красу, поезію і крила творчості. Тому саме в бібліотеці постійно має звучати гарна музика, щире слово, мудра порада…
     Надалі слово взяла сама поетеса. Антоніна Петрівна розповіла дітям про милозвучність та красу рідної мови. Поетеса охоче поділилася з присутніми своїми спогадами про минуле, про перший написаний вірш, про перше кохання. З великим задоволенням декламувала вірші із власної збірочки для молодших читачів «Як Петрик стежину пас». Антоніна Петрівна представила на розсуд слухачів свою наступну збірку, що побачила світ на початку цього року – «Мовчання бруньки». В ній розкривається широкий діапазон ліричного обдарування поетеси. Критики назвали її «дорослою» поезією – віршами для всіх.
     На завершення зустрічі виявилось, що серед запрошених школярів є декілька юних талантів, які також захоплюються поезією і самі пишуть вірші. Їм дуже хотілося приємно вразити нашу гостю і тому вони із задоволенням представили на розсуд публіки свої перші спроби пера.
     На згадку про зустріч відбулися традиційні фото і автограф сесії, лунали найкращі побажання, а також подяка ініціаторам і організаторам цікавої зустрічі –працівникам бібліотеки для дітей, які пообіцяли і надалі саме в цьому залі організовувати діалоги з тими, хто став майстром часу, чиї вміння і досвід зупиняють на прекрасну мить це бурхливе життя, щоб відчути спорідненість  люблячих душ…