Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Хобі-територія" До Міжнародного дня дитячої книги Батьківський клуб "Я - ілюстратор" Гра "Мінна безпека" Мовні змагання Голосні читання До свята Великодня Віртуальна подорож космосом "Невгамовна мавпочка" "Забавки цуценяти" Віртуальна подорож Виставка-вікторина "Кросворд" "Ненудна наука" Бібліокешинг "Від мирного атома до катастрофи" Мовний простір BiblioHab "11+" "Магія спорту" "Кіноклуб" "Букняшки" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" Консультаційний медичний день ІТ бібліошккола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з сучасним дитячим
письменником Іваном Андрусяком

 

   

   

   

     6 грудня у бібліотеці для дітей в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулися творчі зустрічі з Іваном Михайловичем Андрусяком – сучасним дитячим письменником, поетом, прозаїком, літературним критиком та перекладачем. 
     Користувачам бібліотеки він добре знайомий як автор книг для дітей: «М’яке і пухнасте» «Стефа і її Чакалка», «Звіряча абетка», «Зайчикова книжечка», «Хто боїться Зайчиків», «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому», «Кабан дикий - хвіст великий», «Дядько Барбатко сміється», які вони із задоволенням читають.
     На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка, колегіуму та загальноосвітньої школи №4. Учасники заходів спілкувалися з письменником, слухали уривки з його нових творів, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з літературою видавництва «Грані-Т», де працює письменник, та новими книгами автора, які до речі можна було придбати одразу ж після зустрічі.
     Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи.
     Сподіваємось, що зустріч з Іваном Андрусяком залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.