Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

Зустріч з письменником
Максимом Кідруком

   

   

    На початку квітня 2012 року в обласній бібліотеці для дітей ім. А.П. Гайдара відбулася захоплююча зустріч з молодим, талановитим українським сучасним письменником, мандрівником, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» - Максимом Кідруком.
    Максим у свої 28 років відвідав понад 28 країн світу, серед  яких країни Південної Америки, Африки, Австралії та Океанії, Особливе враження на гостя вплинуло перебування на острові Пасхи.  Саме деякі матеріали подорожей лягли в основу його книг.
    Максим Кідрук у ході зустрічі розповів дітям не лише про країни, в яких перебував, про звичаї аборигенів, цікаві ситуації, які траплялися під час мандрівки, а й яскраво продемонстрував та прокоментував фотокадри, які до речі, можна переглянути на його офіційному сайті. Також поділився з присутніми своїми літературними вподобаннями, зазначивши що в дитинстві він захоплювався пригодницькими романами Джеральда Даррелла.
    Окрім цього письменник презентував свої книги, які написав за досить короткий проміжок часу і їх ні мало ні багато – аж 8. Особливу увагу автор зосередив на біографічному романі «Любов і піраньї», який за словами Максима має 2 happy end’и - окремо для дівчат, окремо для хлопців.
    Діти охоче брали участь в обговоренні, жваво спілкувалися з письменником, брали автографи.