Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

Зустріч з актором
Геннадієм Стогодюком

       

    31 жовтня 2011 року в обласній бібліотеці для дітей ім. А.П. Гайдара у рамках Національного проекту «Україна читає дітям», організаторами якого є Міністерство культури України, Національна бібліотека України та обласні бібліотеки для  дітей регіонів, а також газета «Комсомольская правда в Украине», пройшла творча зустріч юних читачів бібліотеки  провідним майстром сцени Кіровоградського академічного театру ляльок - Стогодюком Геннадієм Михайловичем.
    Головна ідея проекту «Україна читає дітям» полягає в тому, що публічні люди - відомі актори, співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти, представники всіх гілок влади, розповідають дітям про роль книги у їхньому житті та становленні їх як особистості і фахівця; діляться спогадами та враженнями про першу прочитану книжку або улюбленого літературного героя, залучаючи таким чином дітей до читання та піднімаючи престиж книги і бібліотеки в цілому.
    У бібліотеках різних куточків України вже пройшло дуже багато цікавих творчих зустрічей зі знаменитими земляками. Цю естафету підхопила і Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара.  У 2011 році у бібліотеці вже пройшли зустрічі з хореографом Олександром Лещенком, тележурналістом Володимиром Крутоусом, сенсеєм Явіром Дянковим.
    Цього разу на зустріч з дітьми завітав артист-ляльковод, переможець обласної премії 2009 року в галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини» - Стогодюк Геннадій Михайлович. Під час зустрічі він розповів дітям  про свої дитячі роки,  роль книги і бібліотеки в його житті, про один із своїх улюблених творів – Олексія Толстого «Золотий ключик або Пригоди Буратіно». Затамувавши подих, діти слухали  уривок твору, який зачитав провідний  майстер сцени. Актор  поділився спогадами про те, як у ранньому дитинстві вперше відвідав дитячу бібліотеку на Луганщині. На запитання, які книги йому подобалося читати в дитинстві, Геннадій Михайлович відповів, що цікавила його найбільше пригодницька література, яка  вплинула  на вибір професії актора лялькового театру. На завершення зустрічі гість порадив маленьким читачам прочитати книги Радія Петровича Погодіна, які заряджають добром та позитивом.
    Робота бібліотеки в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» продовжується, і користувачів обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара попереду чекає ще багато цікавих зустрічей з відомими людьми нашого краю.