Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з письменницею
Ірен Роздобудько

 

  

  

        17 квітня бібліотеці в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», пройшла  творча зустріч з Ірен Роздобудько – сучасною українською  письменницею, журналісткою, поетесою. 
        Користувачам бібліотеки вона добре знайома як автор повісті «Пригоди на острові Клаварен», казки «Коли оживають ляльки». Вона є автором першої книги з серії «Життя видатних дітей», що розповідає про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна,  які діти із задоволенням читають, а також низки жіночих романів. 
        На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка,  Кіровоградського колегіуму та загальноосвітньої школи №6 м. Кіровограда. Під час зустрічі дітлахи  спілкувалися з письменницею, яка презентувала їм нові твори, читала уривки з добре вже відомих власних творів, відповідала на питання від учасників зустрічі та взяла участь в автограф і фото сесіях. Працівниками бібліотеки було проведено презентацію виставки нових книг автора, які до речі можна було придбати одразу ж після зустрічі.
        Головна мета зустрічі – не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на  яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором.
        Сподіваємось, що зустріч з Ірен Роздобудько залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.