Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Хобі-територія" До Міжнародного дня дитячої книги Батьківський клуб "Я - ілюстратор" Гра "Мінна безпека" Мовні змагання Голосні читання До свята Великодня Віртуальна подорож космосом "Невгамовна мавпочка" "Забавки цуценяти" Віртуальна подорож Виставка-вікторина "Кросворд" "Ненудна наука" Бібліокешинг "Від мирного атома до катастрофи" Мовний простір BiblioHab "11+" "Магія спорту" "Кіноклуб" "Букняшки" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" Консультаційний медичний день ІТ бібліошккола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з письменниками
Миколою Бутенко та Антоніною Корінь

  

  

    24 та 25 вересня о 13.30  у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. А.П. Гайдара в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулися творчі зустрічі з Миколою Бутенко та Антоніною Корінь – сучасними дитячими  письменниками-земляками. 
    На захід завітали учні початкових класів НВК Кіровоградського колегіуму та спеціалізованої загальноосвітньої школи № 6. Поети розповіли дітям про своє дитинство, перші вірші. Юні читачі з радістю спілкувалися з авторами, слухали їхні твори. Зустріч дітей із письменниками була щирою і неймовірно емоційною. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія авторів, адже написана вона про них і для них, у ній – світ перших дитячих здивувань і захоплень, сприйняття всього оточуючого очима цікавої маленької дитини. На завершення заходу відбулася автограф і фото сесія від поетів.
    Користувачам бібліотеки поети добре знайомі як автори книг для дітей:  «Ягідки для киці», «Мешканці морів», «Абетка», «Мій зоосад» (Микола Бутенко); «Чому у сойки крила голубі», «Веселі дрібнички із сімейної скарбнички»( Антоніна Корінь), які вони із задоволенням читають.
    Головна мета зустрічі – знайомство дітей з новими творами письменників, залучення їх до читання, на  яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з поетами-земляками.
    Сподіваємось, що зустріч з Миколою Бутенко та Антоніною Корінь  залишить в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.