Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Хобі-територія" До Міжнародного дня дитячої книги Батьківський клуб "Я - ілюстратор" Гра "Мінна безпека" Мовні змагання Голосні читання До свята Великодня Віртуальна подорож космосом "Невгамовна мавпочка" "Забавки цуценяти" Віртуальна подорож Виставка-вікторина "Кросворд" "Ненудна наука" Бібліокешинг "Від мирного атома до катастрофи" Мовний простір BiblioHab "11+" "Магія спорту" "Кіноклуб" "Букняшки" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" Консультаційний медичний день ІТ бібліошккола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з письменником
Володимиром Михайловичем Стафідовим

   

   

     18 квітня  у  бібліотеці в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулася творча зустріч з  Володимиром Михайловичем Стафідовим – журналістом газети «Роден край» та сучасним дитячим письменником, поетом, прозаїком та перекладачем. 
     На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка та спеціалізованої загальноосвітньої школи
№ 6 м. Кіровограда. Володимир Стафідов розповів юним користувачам про своє дитинство, свій перший вірш, зачитав уривки з творів. Учасники заходу з радістю спілкувалися з письменником, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з новими творами автора. Зустріч дітей із письменником була щирою і неймовірно емоційною. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія автора, адже написана вона саме для них.
     Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменника, а й залучення їх до читання.
     Сподіваємось, що зустріч з Володимиром Стафідовим залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.