Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Хобі-територія" До Міжнародного дня дитячої книги Батьківський клуб "Я - ілюстратор" Гра "Мінна безпека" Мовні змагання Голосні читання До свята Великодня Віртуальна подорож космосом "Невгамовна мавпочка" "Забавки цуценяти" Віртуальна подорож Виставка-вікторина "Кросворд" "Ненудна наука" Бібліокешинг "Від мирного атома до катастрофи" Мовний простір BiblioHab "11+" "Магія спорту" "Кіноклуб" "Букняшки" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" Консультаційний медичний день ІТ бібліошккола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

Зустріч з сучасною дитячою
письменницею Лесею Ворониною

   

   

   

   

     26 лютого в бібліотеці в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулися творчі зустрічі дітлахів з Лесею Ворониною – сучасною дитячою письменницею, журналісткою, перекладачкою. 
     Користувачам бібліотеки вона добре знайома як автор пригодницьких повістей «Прибулець з країни Нямликів», «Нямлик і балакуча квіточка», «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера», іронічних детективів, об'єднаних у серію «Суперагент 000»: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру», які вони із задоволенням читають.
     На заходи завітали учні початкових класів НВК Кіровоградського колегіуму та загальноосвітніх шкіл міста № 4, 25, 34 м. Кіровограда. Під час зустрічей було і живе спілкування з письменницею,і презентації нових книг, читання автором найцікавіших уривків з власних творів. Діти із захопленням слухали розповіді письменниці і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді. Усі бажаючі мали змогу придбати книгу автора та взяти автограф у письменниці.
     Зустрічі пройшли в дуже теплій атмосфері. А після заходів діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, взяли книги для читання в бібліотеці. Адже головною метою подібного роду заходів є не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості.
     Сподіваємось, що зустрічі з Лесею Вороніною  залишать в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.