Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

Підсумки II Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка
«Майбутнє планети у наших руках!»

        У травні 2023 року Національна бібліотека України для дітей провела пресконференцію, присвячену підбиттю підсумків та оголошенню переможців ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!». Тема року: «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення» за участі її організаторів. Також в ході пресконференції відбулася презентація виставки дитячих робіт, надісланих на конкурс.

        Юні конкурсанти від Кіровоградщини, на жаль, не названі у числі переможців. Проте їхні малюнки, серед 100 кращих, увійшли до альманаху творчих робіт за результатами ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!». Тема року: «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення». Розділ «Відзнака глядацьких симпатій» альманаху містить твори: Григорьєвої Анни (смт Смоліне), Варенюка Ігоря (м. Долинська), Думлер Софії (с. Буховецьке), Грищенко Ірини (м. Гайворон), Карась Анни (с. Миколо-Бабанка), Софії Бірки (смт Устинівка), членів арт-клубу «Фарба» (м. Знам’янка). Кожна робота – втілені в малюнок мрії дітей про мирне, безпечне довкілля. Пишаємося юними талановитими художниками!!!

        Переглянути і завантажити видання можна за посиланням https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=3834

5  5