Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

     Інтерактивний проєкт «Book & Art weekend в дитячій бібліотеці» був започаткований у 2018 році, як спільний волонтерський проєкт відділу дитячого та сімейного читання та студентів мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
     Восени 2018 року провідний фахівець відділу дитячого та сімейного читання  Драченко С. О. та викладачка мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка Дереновська О. В. відвідали серію тренінгів та презентацій, які провели партнери програми Active Citizens Ukraine, фасилітатори і тренери громадської організації "Агенція сталого розвитку «Хмарочос»", в результаті чого  написали проєкт соціальної дії, який за рішенням Британської Ради отримав фінансування  і реалізовувався у І півріччі 2019 року. 
     Мета проєкту: залучення до читання та творчості дітей дошкільного та молодшого шкільного віку; подолання проблеми нечитання і низького рівня мистецької освіти через популяризацію літератури та різних видів мистецтва.
     В рамках проєкту для дітей дошкільного,  молодшого шкільного віку та їхніх батьків були організовані в бібліотеці: літературно-мистецькі експозиції «Острів читацьких скарбів», «Дитяча картинна галерея», «Справжнє диво казки»; відбулись читання інтерактивних книг та творчі майстерні в різних техніках; перфоманси з письменниками – земляками (А. Царук, О. Надутенко, П. Мельником, О. Горобець); батьківські читання «Улюблені казки мого дитинства» до Міжнародного Дня сім’ї; фестиваль «Дитина читає – Україна процвітає», під час якого підведено підсумки конкурсу «Читаємо, граємо, фантазуємо», та проведено ситан для педагогів, бібліотекарів, батьків «Як виховати дитину читаючою та творчою особистістю».
     Завдяки фінансуванню від Британської Ради (майже 15,0 тисяч грн.) бібліотека придбала 2 планшети, 5 інтерактивних книг та віммельбухів, 5 мольбертів та кулер для проведення заходів. Заходи проєкту були розраховані на 4 місяці, але робота в цьому напрямі продовжується.
     В результаті заходів проєкту створено комфортний, сучасний простір для поціновувачів літератури і читання, для розвитку творчих здібностей дітей, де можуть безбар’єрно спілкуватися юні мешканці міста Кропивниц
ький.

Координатор проєкту:
Драченко Світлана Олексіївна,
провідний бібліотекар відділу дитячого та сімейного читання