Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

Керівникам бібліотек для дітей,
Про участь у сімейному конкурсі
«Книга пам’яті мого роду»

 

         Шановні керівники бібліотек для дітей!
         Повідомляємо, що Національна бібліотека України для дітей оголосила про початок проведення сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду», який проводиться під патронатом Міністерства культури України за підтримки Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури «Веселка».
         Основна мета Конкурсу – формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.
         Надсилаємо Вам Положення про сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду», з яким також можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах ОДБ ім.А.П.Гайдара та НБУ для дітей. Наголошуємо, що до участі в Конкурсі залучаються лише спеціалізовані бібліотеки для дітей та читачі віком від 6 до 16 років. Тому просимо детально ознайомитися з Положенням про Конкурс та провести роз’яснювально-організаційну роботу. Для забезпечення його проведення на місцях необхідно також  розмістити інформацію про Конкурс на бібліотечних сайтах, блогах, сторінках у соціальних мережах.
         Оскільки на обласному рівні координацію та організацію Конкурсу здійснює обласна бібліотека для дітей ім. А.П. Гайдара, зі всіх питань щодо його проведення просимо звертатися до відділу розвитку дитячих бібліотек і маркетингу за телефоном: (0522)225524 або електронною адресою: metodgaydar@i.uа.                                                                                              
         Готові, оформлені відповідно до вимог Положення, роботи дітей надсилати до 20 квітня 2015 року на адресу обласного організаційного комітету: Обласна бібліотека для дітей ім. А.П. Гайдара, відділ розвитку дитячих бібліотек і маркетингу, вул. Шевченка, 5, м. Кіровоград, 25006 (з поміткою «Сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду»). 


         З повагою,
         директор бібліотеки                                                                                             Т. Манжула