Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

      Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого фотомалюнка «Мрійник року», ініційованого Національною бібліотекою України для дітей напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Мета – привернути увагу суспільства до дітей, їхніх бажань та мрій.

      Проведення конкурсу активно підтримали і бібліотеки Кіровоградщини, розмістивши інформацію про нього на власних онлайн ресурсах.

      Протягом 18-29 травня 2020 року усі бажаючі діти віком до 18 років мали можливість взяти участь у конкурсі, надіславши на сторінку Національної бібліотеки у фейсбук свій фотомалюнок, а всі охочі – їх переглянути та проголосувати за найкращий. Наші юні земляки з різних куточків області розповіли у малюнках олівцями і фарбами про свої мрії та бажання.

      Про що мріють діти? Про «мирну країну, щасливе дитинство, щоб були мама і тато, чисте місто і довкілля, вірного чотирилапого друга – песика чи котика, а також Пегасика, про літні канікули без карантину, поїздку до моря, побувати у різних країнах світу і у космосі, поїхати до бабусі і дідуся, побачити океан, політати на повітряній кулі, стати актрисою, видатним художником, а чи гарною господинею, сходити в зоопарк, про будиночок на дереві…» і ще багато багато іншого. Особливо активними були юні художники з міст Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ, смт Новгородка і Новоархангельськ. Дякуємо організаторам та юним талантам, які долучились до участі в конкурсі! Бажаємо усім здоров’я та творчих успіхів!

      Переглянути фотомалюнки та дізнатися про переможців конкурсу можна за посиланнями http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9205 та https://www.facebook.com/nbukids.

Положення про конкурс читайте тут.