Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

 

      Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого фотомалюнка «Мрійник року», ініційованого Національною бібліотекою України для дітей напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Мета – привернути увагу суспільства до дітей, їхніх бажань та мрій.

      Проведення конкурсу активно підтримали і бібліотеки Кіровоградщини, розмістивши інформацію про нього на власних онлайн ресурсах.

      Протягом 18-29 травня 2020 року усі бажаючі діти віком до 18 років мали можливість взяти участь у конкурсі, надіславши на сторінку Національної бібліотеки у фейсбук свій фотомалюнок, а всі охочі – їх переглянути та проголосувати за найкращий. Наші юні земляки з різних куточків області розповіли у малюнках олівцями і фарбами про свої мрії та бажання.

      Про що мріють діти? Про «мирну країну, щасливе дитинство, щоб були мама і тато, чисте місто і довкілля, вірного чотирилапого друга – песика чи котика, а також Пегасика, про літні канікули без карантину, поїздку до моря, побувати у різних країнах світу і у космосі, поїхати до бабусі і дідуся, побачити океан, політати на повітряній кулі, стати актрисою, видатним художником, а чи гарною господинею, сходити в зоопарк, про будиночок на дереві…» і ще багато багато іншого. Особливо активними були юні художники з міст Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ, смт Новгородка і Новоархангельськ. Дякуємо організаторам та юним талантам, які долучились до участі в конкурсі! Бажаємо усім здоров’я та творчих успіхів!

      Переглянути фотомалюнки та дізнатися про переможців конкурсу можна за посиланнями http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9205 та https://www.facebook.com/nbukids.

Положення про конкурс читайте тут.