Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

 

 

    Визначені переможці другого туру Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА – МОЄ ЖИТТЯ», який проходив серед читачів бібліотек для дітей в рамках Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Конкурс проводився у двох номінаціях: індивідуальні та колективні роботи та двох вікових категоріях – 13-15 і 15-18 років.
    Національна бібліотека України для дітей, як головний організатор конкурсу,  розглянула роботи та визначила  серед 34 учасників ІІ туру 12 проектів-переможців.  Пишаємось тим, що 2 проекти наших земляків у віковій категорії 15-18 років зайняли почесні місця: І місце у номінації «Колективні проекти» отримав проект «Правовий тренінг «Споживач - король ринку», створений Косінською Анною, Олійник Єлизаветою, Плотницькою Ярославою з м. Долинська; ІІ місце у номінації «Індивідуальні проекти» посів проект «Екологічні права - права на безпечне для життя і здоров’я довкілля» Рибачука Івана з м. Світловодська.
    Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка вітає авторів цікавих правопросвітницьких проектів – переможців конкурсу, які отримають відзнаки за свої роботи від Національної бібліотеки України для дітей. Також повідомляємо, що усі учасники другого туру отримають Дипломи від Головного організатору Конкурсу. Проекти, які зайняли перші місця на Всеукраїнському рівні, рекомендовані до запровадження у практику роботи бібліотек із правового виховання дітей та підлітків.