Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

 

 

Визначено переможців обласного туру
Всеукраїнського конкурсу проектів
«МОЇ ПРАВА МОЄ ЖИТТЯ»

    Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА МОЄ ЖИТТЯ», ініційованого Національною бібліотекою України для дітей в рамках оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Протягом літніх канікул діти віком 13-18 років мали можливість випробувати себе у створенні проектів правової тематики з питань, які їх на сьогодні хвилюють.
    Обласне журі розглянуло 32 проекти, які надійшли до оргкомітету Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка та відповідно до умов конкурсу визнало кращими:   

                у віковій категорії - учні 7-9 класів від 13 до 15 років, в номінаціях:
індивідуальний проект: «Проведення тижня правознавства в бібліотеці «Поважаймо наші права та закони»», Торбенко Софія, м. Кропивницький.

                колективний проект: «Юридичний майданчик «Правова планета»», Додатко Ян, Швець Єгор, Цицеров Дмітрій, м. Олександрія.

                у віковій категорії - учні 10-11 класів від 15 до 18 років, в номінаціях:
індивідуальний проект: «Екологічні права – права на безпечне для життя і здоров’я довкілля», Рибачук Іван, м. Світловодськ.

                колективний проект:  «Правовий тренінг «Споживач – король ринку»», Косінська Анна, Олійник Єлизавета, Плотніцька Ярослава, м. Долинська.

    Дякуємо усім юним правознавцям, які взяли участь в Конкурсі «МОЇ ПРАВА МОЄ ЖИТТЯ».
    Вітаємо авторів, проекти яких перемогли в обласному турі та були надіслані до Головного оргкомітету в Національну бібліотеку України для дітей. Бажаємо успіхів в другому турі, оголошення переможців якого та урочисте підведення підсумків Конкурсу проходитиме у рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня у День прав людини в м. Києві.