Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Події, новини Масові заходи Новини
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

 

Підсумки Всеукраїнського конкурсу плакатів
«Майбутнє планети у наших руках!»

        На початку серпня Національна бібліотека України для дітей провела прес-конференцію, присвячену підведенню підсумків Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках, хоча із-за війни підведення підсумків було відтерміновано.
        Учасниками zoom-конференції стали представники організаторів конкурсу: НБУ для дітей, Державної екологічної інспекції України, Управління організаційної діяльності Державної екологічної інспекції України, Національної спілки художників України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, ГО «Екологічна нація», видавництва «Авіаз» та співорганізатори і координатори конкурсу в регіонах – обласні бібліотеки для дітей, зокрема, і Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
        Усього в підсумковому турі конкурсу, як повідомили організатори, взяли участь близько 2000 дітей віком від 6 до 18 років з різних куточків України. Головним журі були розглянуті індивідуальні і колективні роботи та названі переможці. Було приємно почути, що ІІ місце у віковій категорії читачів-учнів 6-11 класів на всеукраїнському рівні посіла переможниця обласного туру, наша юна землячка, Слободенюк Анна (с. Маловодяне,Долинська міська територіальна громада).
        Вітаємо!!! Бажаємо нових творчих успіхів.
     До того ж Національна бібліотека України для дітей підготувала «Альманах творчих робіт за результатами Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках». До онлайн видання увійшло 100 кращих малюнків юних авторів із різних областей України, зокрема, і нашої Кіровоградщини!!! Це плакати: Слободенюк Анни, (с. Маловодяне), Малиновської Анни, Новгородцевої Марії (м. Олександрія), Шеремет Аліни (с. Лозуватка), Дячук Поліни (с. Войнівка), Онди Єлизавети (смт Олександрівка). Пишаємося юними талановитими художницями!
        Переглянути альманах можна за посиланням
https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/740#page/1/mode/2up.