Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Турнір настільних ігор "Все буде Україна" "Інжир - амбасадор безпеки" "Веселі пригоди в країні читання" "Веселкові парасольки" "Веселий кавунчик" Бібліотечний кінозал для малюків Професійна орієнтованість Голосні читання Тиждень детективів "Повітряні кулі з мріями" Закладка - чорний кіт "Казка про яян" До Дня Незалежності Украіни "Таємниця козацької шаблі" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" "Магія спорту" "Я+МАМА+ТАТО=КНИГА"
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

ПІДСУМКИ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ
«ТВОРЧІ КАНІКУЛИ - 2019»

    Національна бібліотека України для дітей підвела підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2019».
    Головне журі конкурсу, до складу якого увійшли письменниці Марія Морозенко, Леся Пронь та Тетяна Череп-Пероганич визначило переможців та авторів кращих творів.
    Пишаємось тим, що у двох номінаціях отримали перемогу наші юні талановиті земляки, а саме: у номінації «Безмежний світ моєї уяви»  (вікова категорія 11-13 років) Фесенко Тимофій з м. Кропивницького (читач Олексіївської сільської бібліотеки Бобринецького району) та у номінації «Моя майбутня професія» (вікова категорія 14-18 років) Сергієнко Богдан з мОлександрії.
    Твори переможців та інших учасників, які відзначені головним журі конкурсу, включено до збірки «Творчі канікули – 2019», з якою можна познайомитись на сайті Національної бібліотеки України для дітей  http://www.chl.kiev.ua/mbm/Book/View/479#page/1/mode/2up
    До збірки також увійшли твори двох наших учасників – переможців обласного етапу конкурсу у віковій категорії 11-13 років: Кулика Ігора з с. Бандурове Олександрівського району (номінація «Знайомтеся – це ми!») та Грищук Софії з м. Кропивницького (номінація «Моя майбутня професія»).
    Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка вітає переможців та усіх юних авторів, які взяли участь у конкурсі. Бажаємо успіхів у навчанні, творчого натхнення та запрошуємо до участі у наступних конкурсах.
    А ще, повідомляємо, що з творами дітей  можна буде познайомитись на блозі Фаховий MESSADGE http://fahovuymassage.blogspot.com/.
          

Переможці Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу
 «Творчі канікули - 2019

номінація «Безмежний світ моєї уяви»
Фесенко Тимофій,
м. Кропивницький

 

номінація «Моя майбутня професія»
Сергієнко Богдан,
м.  Олександрія
  

 

 Твори, учасників конкурсу, відзначені головним журі

номінація «Знайомтеся – це ми!»
Кулик Ігор,
 с. Бандурове, Олександрівський район

 

номінація «Моя майбутня професія»
Грищук Софія,
м. Кропивницький