Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

Підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу
«Творчі канікули – 2022»

        Головним журі, до складу якого увійшли представники організаторів Конкурсу: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги, Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей, оголошено підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2022».

        Названі переможці у вікових категоріях 11-13, 14-18 років для кожної із 7 номінацій. Слід зазначити, що цьогоріч організатори змінили назву однієї з номінацій – «Так, я люблю Україну» на «Моя Україна: з вірою у Перемогу!»

        Приємно, що у числі переможців і представниця від Кіровоградщини – Носова Діана (смт Петрове), у номінації «Моя Україна. З вірою у Перемогу!», вікова категорія 14-18 років.

        Крім переможців, Головне журі відібрало та рекомендувало кращі роботи учасників другого обласного туру для подальшої публікації у збірнику «Творчі канікули – 2022». У названому переліку – Кучер Олександра (м. Бобринець), Санжара Мар'яна (м. Кропивницький), Шевченко Аліна (с. Гайок), Остапенко Ілля (с. Веселівка), Бірка Роман (смт Устинівка), Колтак Ілля (м. Олександрія), Виноградов Мирослав (с. Кетрисанівка).

        Зі збірником «Творчі канікули – 2022» можна ознайомитися за посиланням:
https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/762#page/1/mode/2up.