Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Турнір настільних ігор "Все буде Україна" "Інжир - амбасадор безпеки" "Веселі пригоди в країні читання" "Веселкові парасольки" "Веселий кавунчик" Бібліотечний кінозал для малюків Професійна орієнтованість Голосні читання Тиждень детективів "Повітряні кулі з мріями" Закладка - чорний кіт "Казка про яян" До Дня Незалежності Украіни "Таємниця козацької шаблі" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" "Магія спорту" "Я+МАМА+ТАТО=КНИГА"
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

Підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу
«Творчі канікули - 2020»

        Підведено підсумки Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2020»!!! Головним журі Національної бібліотеки України для дітей названо переможців у 7 номінаціях та 2-х вікових категоріях. Приємно, що серед них є представниця від Кіровоградщини – Шевченко Аліна (с. Пустельникове, Олександрійський район). ЇЇ твір «Пташина мама» отримав перемогу в обласному турі конкурсу в номінації «Природа – джерело натхнення та краси», у віковій категорії 14-18 років, розчуливши усіх членів журі. І ось довгоочікувана перемога у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули – 2020»! Щиро вітаємо Аліну і бажаємо їй подальших творчих успіхів!

        Окрім того, до збірки «Творчі канікули-2020» увійшли ще 4 твори наших юних талановитих земляків, які були відзначені Головним журі! Ось їх імена: у віковій категорії 11-13 років – Завальний Богдан (с. Підлісне, Олександрівський район; номінація «Знайомтеся – це ми!»), Блажко Поліна (с. Хащувате, Гайворонський район; номінація «Так, я люблю Україну!»), Остаповець Євген (с. Живанівка, Компаніївський район; номінація «Природа – джерело натхнення та краси»); у віковій категорії 14-18 років – Жукова Єлизавета (селище Знам’янка Друга; номінація «І в кожному із нас уже живе філософ!»). Примірник збірки «Творчі канікули-2020» обов’язково отримає кожен з її авторів.

        Вітаємо наших юних авторів та зичимо подальших успіхів у навчанні і творчості! Детальніше про конкурс «Творчі канікули – 2020» http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9370.

Шевченко Аліна