Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Турнір настільних ігор "Все буде Україна" "Інжир - амбасадор безпеки" "Веселі пригоди в країні читання" "Веселкові парасольки" "Веселий кавунчик" Бібліотечний кінозал для малюків Професійна орієнтованість Голосні читання Тиждень детективів "Повітряні кулі з мріями" Закладка - чорний кіт "Казка про яян" До Дня Незалежності Украіни "Таємниця козацької шаблі" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" "Магія спорту" "Я+МАМА+ТАТО=КНИГА"
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

 

 

        19 грудня 2017 року в Національній бібліотеці України для дітей (м. Київ) відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули». Серед літературних творів, отриманих від 3 тисяч дітей з усієї України, переможцем в номінації «Безмежний світ моєї уяви» та віковій категорії 14-18 років визнано прозовий твір «Як люди совість в душі впустили і світле щастя відродили» Костюк Ростислава із села Хащувате Гайворонського району.
        Твори трьох учасників Всеукраїнського конкурсу – переможців обласного туру від нашої області, увійшли до збірки «Творчі канікули», яку видала Національна бібліотека України для дітей. Серед опублікованого: поезія «Воля, що долає час» та інші Бірзула Дениса в номінації «Так, я люблю Україну» (м. Кропивницький), прозові твори – «Давня легенда» Варакути Анни в номінації «Моя майбутня професія» (м. Кропивницький), «Тореадори з Васюківки. Далі буде….to be continued» Комишової Олександри  в номінації «Далі буде? Ні, «далі» – вже є!» (смт. Петрове, Кіровоградська область). Примірник збірки отримав кожен з її авторів.