Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

12         Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2023» та визначено переможця.

        Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка було здійснено організаційно-методичне забезпечення проведення першого туру конкурсу «Лідер читання» в області. Керівникам спеціалізованих бібліотек для дітей області були надіслані листи про терміни та умови проведення конкурсу, надавались усні консультації Інформація про конкурс була розміщена на сайті, сторінці у фейсбук бібліотеки, а також доведена до керівників бібліотек під час проведення обласної творчої онлайн-лабораторії бібліотечної інноватики «Надання послуг дітям у бібліотеках громад області».

        Згідно отриманих обласним оргкомітетом інформацій участь у конкурсі «Лідер читання» взяли 130 дітей – учнів 5-9 класів із різних громад Кіровоградщини. 12 кращих читачів спеціалізованих бібліотек для дітей представляли свої регіони в обласному турі та стали учасниками змагання за звання «Лідера читання» області. При визначенні Лідера читання журі враховувало активну участь дітей у бібліотечних заходах, списки прочитаних книжок влітку, відповіді на тестові завдання, розроблені фахівцями Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка та присвячені творчості українських письменників-класиків, таких, як: Марко Вовчок, Борис Грінченко та Ольга Кобилянська, ювілеї яких відзначаються цього року, а також невеликий твір-роздум «Яку б книгу ви написали, якби були письменником».

        Лідером читання Кіровоградської області став Цьома Ігнат – активний читач дитячої філії Новоукраїнської центральної бібліотеки, учень 5-го класу Новоукраїнського ліцею № 8 м. Новоукраїнка. Хлопчик любить читати книги сучасних українських та зарубіжних авторів про пригоди, детективи, фантастику, а ще він – активний учасник програми літніх читань «Літо–2023: наближаємо Перемогу!».

        Вітаємо переможця! Усім бажаємо успішного нового навчального року!

*****************

Лист керівникам бібліотек для дітей області

Умови проведення
Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2023»