Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси Турнір настільних ігор "Все буде Україна" "Інжир - амбасадор безпеки" "Веселі пригоди в країні читання" "Веселкові парасольки" "Веселий кавунчик" Бібліотечний кінозал для малюків Професійна орієнтованість Голосні читання Тиждень детективів "Повітряні кулі з мріями" Закладка - чорний кіт "Казка про яян" До Дня Незалежності Украіни "Таємниця козацької шаблі" "Сонячний промінчик на книжковій полиці" "Магія спорту" "Я+МАМА+ТАТО=КНИГА"
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

Підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу
«Лідер читання»

      Підведені підсумки обласного туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», проведення якого в області забезпечила Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, на місцях – бібліотеки для дітей області.
      У конкурсі  взяли участь понад 150 дітей – учні 5-9 класів. 13 кращих вибороли право представляти свої регіони в обласному турі та стали учасниками змагання  за звання «Лідера читання» Кіровоградщини.

      Обласним журі було визначено Лідера читання на обласному рівні за читацькою активністю, тобто за участю в бібліотечних заходах, пов’язаних з популяризацією літератури та читання; кількістю прочитаних книжок під час програми літніх читань (червень-серпень); створеного відеоролика на одну з прочитаних книг; твору-відгука про улюблену книжку та відповідей на тестові завдання, які були розроблені фахівцями відділу підліткового читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
      Лідером читання Кіровоградської областістала Доброван Мар’яна (11 років) – активна читачка Бібліотеки для дітей КЗ «Новгородківська публічна бібліотека», яка буде нагороджена грамотою та подарунком Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Вітаємо переможницю!
      Дякуємо усім бібліотекам та активним читачам, які долучились до участі у конкурсі та бажаємо нових читацьких перемог і творчих успіхів!

 

*****************

Про участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу
"Лідер читання - 2021"