Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

Підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу
«Лідер читання»

      Підведені підсумки обласного туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», проведення якого в області забезпечила Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, на місцях – бібліотеки для дітей області.
      У конкурсі  взяли участь понад 150 дітей – учні 5-9 класів. 13 кращих вибороли право представляти свої регіони в обласному турі та стали учасниками змагання  за звання «Лідера читання» Кіровоградщини.

      Обласним журі було визначено Лідера читання на обласному рівні за читацькою активністю, тобто за участю в бібліотечних заходах, пов’язаних з популяризацією літератури та читання; кількістю прочитаних книжок під час програми літніх читань (червень-серпень); створеного відеоролика на одну з прочитаних книг; твору-відгука про улюблену книжку та відповідей на тестові завдання, які були розроблені фахівцями відділу підліткового читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
      Лідером читання Кіровоградської областістала Доброван Мар’яна (11 років) – активна читачка Бібліотеки для дітей КЗ «Новгородківська публічна бібліотека», яка буде нагороджена грамотою та подарунком Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Вітаємо переможницю!
      Дякуємо усім бібліотекам та активним читачам, які долучились до участі у конкурсі та бажаємо нових читацьких перемог і творчих успіхів!

 

*****************

Про участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу
"Лідер читання - 2021"