Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Анонси "До Дня Українського козацтва" "Від вушок до хвостів" Арт-читання "Космічна подорож" "Напиши листа читачам у 2028 рік!" Творча майстерня Story Time "Хобі - територія" "Невже це все через їжу?" Арт-читання "Привид, який не міг заснути" Мікролабораторія "День народження привода" "Я читаю осінь" "Вікенд з бібліотекою" "Українськомовний ерудит" Мовний простір "Магія спорту" "Кіноклуб" BiblioHab "11+" Акція "Нову книжку - у бібліотечну валізку" "Букняшки" ІТ бібліошкола для дітей
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Батьківський клуб Батьківський клуб
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Державні закупівлі

 

ШОУ ПЕРЕМОЖЦІВ
Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2020»

 

Підведені підсумки
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2020»!!!

         Протягом літніх канікул за звання Лідера читання змагались юні книголюби Кіровоградщини віком 11-13 років. Усього, згідно наданих інформацій, в конкурсі взяли участь 139 користувачів бібліотек. 13 кращих читачів вибороли право представляти свої регіони на обласному турі. Вони активно читали, брали участь у різноманітних бібліотечних заходах, зокрема онлайн, із підтримки та популяризації книги, стали авторами цікавих відеороликів з рекламою улюблених книжок, які можна було переглянути в Інтернеті та відповідали на тестові онлайн-завдання.
         Визначення Лідера читання на обласному рівні відбулося обласним журі дистанційно на підставі надісланої від районних/міських бібліотек інформації про лідера читання на місцевому рівні, списку прочитаних ним книжок, створеного відеоролика на одну з прочитаних книг та відповідей на тестові завдання.
         Обласне журі визначило три призових місця серед читачів:
       1 місцеГлазкова Катерина, 13 років, читачка ЦБД ім. Ю. Гагаріна Олександрійської МЦБС та активна учасниця бібліотечної програми літніх читань «Канікули з книгою». Катерина стає Лідером читання від Кіровоградської області та візьме участь у супер фіналі на всеукраїнському рівні під назвою «Шоу переможців», який відбудеться в режимі онлайн, де буде представляти себе та наш регіон.
         2 місце Гришина Тетяна, 12 років, читачка бібліотеки-філії №19 для дітей ЦБС м. Кропивницького;
         3 місце – Бояр Марина, 13 років, читачка Новгородківської районної бібліотеки для дітей.

         Журі розглянуло надіслані бібліотеками для дітей програми літніх читань та визначило 3 кращі:
         1 місце – програма літніх читань «Канікули з книгою» ЦБД ім. Ю. Гагаріна Олександрійської МЦБС;
         2 місце – програма літніх читань «Бібліотечне літо» Гайворонської районної бібліотеки для дітей;
      3 місце – програма літніх читань «Веселкове книжкове літо» Новгородківської районної бібліотеки для дітей.

      Також, обласне журі відзначає бібліотеки Знам’янської МЦБС, які виявили бажання взяти участь у конкурсі «Лідер читання» та організували участь у ньому дітей, а ЦУМБ надала цікаву програму літніх читань «Рюкзачок творчості».
   Найкращі учасники обласного туру конкурсу будуть відзначені грамотами, дипломами та подарунками Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
      Вітаємо дітей та колективи бібліотек з перемогою!
   Дякуємо усім бібліотекам та активним читачам, які долучились до участі у конкурсі, та бажаємо нових читацьких перемог і творчих успіхів!

*****************