Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Нові надходження січень 2024
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

Святковий фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу
«Лідер читання — 2019»

 

Підсумки обласного етапу
Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»!

     Інформуємо, що обласним журі 6 серпня 2019 року підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», фінал якого у відповідності до планів роботи Міністерства культури України та Національної бібліотеки України для дітей, повинен відбутися на базі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Катаєва.
     Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка, як головний організатор проведення конкурсу «Лідер читання» в області, долучила до участі у конкурсі районні, міські та сільські бібліотеки для дітей, які розробили власні програми щодо популяризації книжки та організації читання дітей під час канікул. На адресу організаційного комітету обласного етапу конкурсу були надіслані 18 творчих проєктів з презентаціями найкращих читачів від районів та міст області. Головними критеріями оцінки лідерів читання стали кількість прочитаних ними книжок, зокрема з позашкільної програми, та активна участь дітей у бібліотечних заходах.
     Обласне журі розглянуло усі матеріали та визначило три призових місця:
     1 місце та звання «Лідер читання» отримує Лелеко Анастасія, читачка Петрівської районної бібліотеки для дітей, учениця 7 класу, та проєкт «В пошуках супер Reading child» в рамках програми літнього читання  «Книжкове літо – 2019: читаємо, граємо, відпочиваємо» Петрівської районної бібліотеки для дітей;
     2 місце – Черевко Анастасія, читачка Компаніївської районної бібліотеки для дітей, учениця 6 класу, та програма літніх читань «Літо, книга, позитив!» Компаніївської районної бібліотеки для дітей;
     3 місцеІващенко Ангеліна, читачка Долинської районної бібліотеки для дітей, учениця 7 класу, та програма літніх читань «Веселе літо – 2019» Долинської районної бібліотеки для дітей.
     Отже, на святковому фіналі конкурсу, який відбудеться 1-3 вересня 2019 року на базі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Катаєва, Кіровоградську область буде представляти Лідер читання Лелеко Анастасія, читачка Петрівської районної бібліотеки для дітей. Вітаємо переможця!
     Інші призери та найкращі учасники обласного етапу конкурсу будуть нагороджені грамотами, дипломами та подарунками Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
     Дякуємо усім бібліотекам та активним читачам, які долучились до участі у проведенні конкурсу. Бажаємо гарного літнього відпочинку з книгою!

 

Лист про участь у Всеукраїнському конкурсі
"Лідер читання"