Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Події, новини Масові заходи Новини
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу
дитячого читання «Книгоманія - 2018»

 

 

 

         25 квітня 2018 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Г.Шевченка відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», головною метою якого є заохочення дітей до систематичного читання, розвиток духовного та інтелектуального  потенціалу, соціальної адаптації та формування читацької  культури молодого покоління. Традиційно саме обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка у співпраці з ГО «Форум видавців» та за підтримки Департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації є головним організатором та координатором проведення  Конкурсу в області.
         Конкурс проходив у два етапи: перший - відбірковий, другий - обласний. Учні 6 та 7 класів змагалися за звання найкращих читачів своєї бібліотеки, району чи міста. Однією з головних умов конкурсу залишається читання дітьми літератури з позашкільної програми та представлення на усіх його етапах улюбленої книжки, яку можна порекомендувати своїм ровесникам.
         На обласному етапі «Книгоманії» учасники конкурсу продемонстрували ерудицію та знання літератури у  різних  конкурсних змаганнях: «Кращий знавець літератури», «Моя улюблена книга», «Естафета лідерів»тощо. Усі учасники обласного етапу конкурсу отримали нагороди та приємні сюрпризи. Обласне журі визначило переможців: учениця 6 класу смт. Новоархангельськ Павленко Софія та учениця 7 класу селище Нова Прага Семеренко Валерія, які отримали звання «Суперчитачів області» та візьмуть участь у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія», що проходитиме у м. Львові 10-13 травня в рамках Дитячого Форуму.