Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Безпека в Інтернеті Безпека в Інтернеті
Довідник безбар'єрності "Довідник безбар'єрності"
Електронний каталог Електронний каталог
Державні закупівлі

 

 

      Підведені підсумки обласної бібліотечної акції «Читай, я буду слухати!» за умовами якої читання відбувалися у форматі story-time. Учасниками Бібліоакції стали 198 публічних бібліотек: обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка (ініціатор акції), 28 спеціалізованих бібліотек для дітей, а також 18 дитячих відділів при районних, міських, сільських бібліотеках, 151 міські і сільські бібліотеки Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Кіровоградського, Компаніївського, Новоукраїнського, Новомиргородського, Олександрійського, Онуфріївського, Світловодського районів, міст Знам’янська, Кропивницький,  Мала Виска, Олександрія, дитяча філія ЦБ та міські бібліотеки Новоукраїнської ОТГ.
      Проведено 633 сторі-тайми. До читань залучено більше 10,3 тис. дітей, з них – 1,9 тис. дошкільників. Із загальної кількості учасників читань до бібліотек вперше записалися 19,6% юних земляків, третя частина – дошкільники. Дошкільникам та учням 1-4 класів, у день проведення, видано більше 8,1 тис. прим. науково-популярної і художньої літератури.
      За активну участь в обласній бібліотечній акції грамотами департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено колективи Голованівської, Долинської, Компаніївської, Новгородківської, Новоархангельської, Новомиргородської, Петрівської районних бібліотек для дітей, ЦДБ ім. Ю. Гагаріна та бібліотеки-філії № 3 з обслуговування дітей Олександрійської МЦБС, ЦДБ та філій №№ 12, 19, 21 для дітей, дитячих відділів філій №№ 1, 5, 7 Кіровоградської МЦБС, дитячих відділів Аджамської сільської бібліотеки Кіровоградського району та Маловисківської РБ, Кропивницької сільської бібліотеки № 1 Новоукраїнського району.
      За підсумками бібліоакції відділом розвитку дитячих бібліотек і маркетингу Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка підготовлено видання «Story-time для дітей в бібліотеках Кіровоградщини».