До змісту

Обдаровані діти

Вчитель вчителю, учням та батькам
http://teacher.at.ua/publ/47
У розділі «Обдарована дитина» представлено програми, анкети, тести, схеми, моделі, методичні рекомендації, презентації з виявлення, розвитку обдарованості дітей та їх вікових особливостей.
 - для дорослих
 - ресурс російською мовою

Детский развивающий центр «Дети будущего»
http://www.deti-budushego.com/
Цей дитячий центр – альтернативна форма дошкільної освіти. Він працює за авторськими програмами, які розроблені педагогами для дітей віком від 1-го до 6 років і є партнером Інституту обдарованої дитини НАПН України.
На сайті представлено методичні матеріали, статті та книги, присвячені розвитку дітей.
 - для дорослих
 - ресурс російською мовою

Диво - Дитина. Всеукраїнська премія. Прагни! Дивуй! Перемагай!
http://divo-dutuna.com
Сайт щорічної Всеукраїнської премії "Диво-Дитина", яку започаткували ТОВ "Премія "Диво-Дитина" та Дитячий розважальний комплекс "Тропікал парк", разом з народним артистом України Віктором Шпортько.
 - для дорослих
 - ресурс українською мовою

Інститут обдарованої дитини НАПН України
http://www.iod.gov.ua/news.php
Головною метою діяльності інституту є забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, що виявляють різні види обдарованості. Вчені знайдуть тут наукові матеріалами по обдарованості, педагоги - методичні матеріали, а батькам стане в пригоді Консультативно-діагностичний кабінет обдарованості, який працює при інституті.
 - для дорослих
 - ресурс українською мовою

Мала Академія наук України
http://man.gov.ua/ua/index
На сайті Малої академії наук України (МАН), яка виконує загальнодержавні функції з пошуку, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих учнів можна дізнатися новини про конкурси, семінари, конференції, що пройшли, або заплановані на майбутнє, а також отримати майстер-клас з організації науково-дослідних робіт, чи переглянути найкращі роботи учнів МАН у розділі «Аукціон ідей».
 - для дорослих
 - ресурс українською мовою

Методичні рекомендації керівнику гуртка позашкільного навчального закладу, розроблені Центром науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області.
https://docs.google.com/document/d/1BTkPVcC7b00rQnCyz0VaKBwYLIZBgJkMlJi52P1TO24/edit
Книга, що стала результатом спільної роботи авторського колективу російських фахівців у галузі психології обдарованості, розкриває основні принципи виявлення та розвитку обдарованих дітей.
 - для дорослих
 - ресурс українською мовою

Обдаровані діти - майбутня еліта нації
http://laginlib.org.ua/projects/obdar/index.php
Текстові та відеоматеріали за цільовою комплексною програмою Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.. В. О. Лягіна на 2013–2015 рр. "Обдаровані діти – майбутня еліта нації".
 - для дорослих
 - ресурс українською мовою

    До змісту