Пропонуємо почитати Пропонуємо почитати
Буктрейлери Буктрейлери
Презентації Презентації
Періодичні видання I півріччя II півріччя
Бібліотечні клуби Бібліотечні клуби
Бібліотеки в Інтернеті Бібліотеки в Інтернеті
Електронний каталог Електронний каталог

 

 

        Цьогоріч Національна бібліотека України для дітей оголосила про продовження Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули», який з успіхом пройшов у 2017 році. Переможці минулорічного Конкурсу, серед яких і юні земляки з Кіровоградщини, отримали чудові призи, а найкращі роботи були надруковані у збірці «Творчі канікули» http://fahovuymassage.blogspot.com/2017/12/11-18.html .
        Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка, як організатор конкурсу в області, запрошує дітей віком від 11 до 18 років спобувати свої сили у прозі чи поезії у будь-якій із семи номінацій:
        «Знайомтеся — це ми!»;
        «Так, я люблю Україну»;
        «Природа — джерело натхнення та краси»;
        «І в кожному із нас уже живе філософ!»;
        «Моя майбутня професія»;
        «Безмежний світ моєї уяви»;
        «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

        Творчі роботи чекаємо до 20 серпня 2018 р. на електронну адресу відділу розвитку дитячих бібліотек і маркетингу обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка: odbmarket@i.ua в електронному вигляді обсягом не більше 10 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 12 розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, усі поля – 1,5 см, сторінки  формату А-4.
        Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи та прикріплюють своє фото у форматі JPG.
        Детальніше про умови конкурсу на http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8450 .